Diyarbakır Evlere İş Veren Firmalar 2022

Eve iş alarak çalışmak günümüzde son derece yaygınlaşmıştır.  Evine ek gelir sağlamak isteyen, mutfak giderlerini karşılamak isteyen ev hanımları, öğrenciler, dışarıda çalışma imkânı olmayan herkes evine iş almaktadır. Bu günkü makalemiz Diyarbakır’da evlere işveren firmalar var mıdır?

Evine iş almak isteyenlerin araştırdıkları temel konular nelerdir? Diye araştırma yaptığımızda ekiş alacak kişiler öncelikle şu soruları araştırmaktadırlar: Ekiş alarak para kazanabiliyor muyuz?  Evlere hangi tür işler alabiliriz? Eve iş almak için nereler başvuru yapacağız? İŞKUR bayanları ekiş sahasında destekliyor mu?  Diyarbakır evde başvuru formu nasıl doldurulur?  Diyarbakır ‘da evlere sabun paketleme işi verilir mi?  Diyarbakır ‘da kına paketleme işinden ne kadar kazanılır? Evinde oturarak çalışmak isteyenler makalemizde bu ve buna benzer zihninizde oluşan tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Diyarbakır’ ve çevresinde oturup; evinden ekiş alarak çalışmak isteyenler lütfen makalemizi takip edin. Detaylar makalemizde.

 Evde Ekiş Alarak Para Kazanma

Ekiş alarak evinizde çok fazla yorulmadan, daha az stresle kendi kazancınızı oluşturabilirsiniz. Evde ekiş alarak para kazanmanın en fazla tercih edilen iş evde paketleme işidir Paketleme işi kolay ve zevkli bir iştir. Paketleme yapılacak ürün ve malzemeleri firma tarafından evinize kargoyla teslim edilir. Sizin fazladan malzeme almanıza gerek yoktur. Yani ekstra para harcamazsınız.

Evde iş alarak para kazanmayı genellikle ev hanımları tercih etmektedirler. Paketleme işi yaparak ayda 1500-2000 TL kazanabilmektedirler. Hatta eli hızlı bir bayan ayda 4000 TL kazanabilir. Grubunu oluşturarak paketleme işi yapmak daha fazla kar getirecektir.

Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

Evde paketleme işi yaparım diyorsanız alternatifleriniz oldukça fazladır. Evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçerek isteğinize göre paketleme işi alabilirsiniz. Diyarbakır’da çok fazla evlere paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Diyarbakırlı ev hanımları ; Siz de kendi kazancınızı oluşturabilirsiniz. Ya da bütçenize ek katkı sağlayabilirsiniz. Ayda ortalama 2000 Tl kazanmak için haydi iş başına. Ekibinizi oluşturun evde paketleme işi ile hem kendinizi geliştirin hem de bütçenizi artırın. Diyarbakır ilimizde çeşitli şekillerde evde paketleme işleri verilmektedir.

 Diyarbakır ‘da Evde paketleme işleri şu şekildedir:

 • Evde kına paketleme
 • Evde mum paketleme
 • Evde davetiye katlama işi
 • Evde çorap paketleme
 • Evde galoş paketleme
 • Evde toka paketleme
 • Evde kına çerezi paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde mandal paketleme

Diyarbakır’da Evde Kına Paketleme İşi 2022

Evde yapılan paketleme işlerinden en fazla tercih edileni evde kına paketleme işidir. Düğün denilince aklımıza en başta gelen tören kına geceleridir. Kına gecelerinin olmazsa olmaz dediğimiz etkinliği kına yakma merasimidir. İşte düğün sezonunun açıldığı dönemlerde firmalar paketleme işini yetiştiremez ve evde kına paketleme işini evlere ekiş olarak verirler.

Kına paketleme işinde malzemeler işi aldığınız esnaf ya da firma evinize gönderir. Kına paketlemek için; kına tülünün veya kına kesesinin içine kına kaşığı ile bir miktar konulur ve ağzı kurdele veya dekoratif iplerle kapatılır. Kutuya kına paketleri yerleştirilir. Ve firmaya gönderilir.

Kına Paketlemede Kullanılan Malzemeler

 • Kına
 • Kına kesesi ya da kına kutusu
 • Makas
 • Tül
 • Kına ölçüm bardağı

Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Kına paketleme işi oldukça kar getiren bir paketleme işidir. Firmalar paket başına ücret ödemektedirler.  Evde kına paketleme işinden ortalama ayda 2000 TL kazanabilirsiniz. Eliniz hızlıysa ya da bir grubunuz varsa daha fazla paket yaparsınız. Dolayısıyla alacağınız para da artacaktır.

Diyarbakırlı hanımlar siz de kına paketleme işi yapmak istiyorsanız esnaflara ya da firmalara başvuru yapabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz; kına paketlemekten kar elde etmek için grubunuzu oluşturun ve sistemli çalışın.

Bağlarda Mum Paketleme İşi

Paketlenmesi istenilen mumlar firma tarafından size gönderilir. Paketleme işinin nasıl yapıldığını görmek için örnek olarak paketlenmiş mum gönderilir. Mum paketleme işinde ilk olarak paketlenmesi istenilen mumlar gruba ayrılır. Mum paketleme işinden aylık 2000 TL kazanabilirsiniz.

Mumlar farklı kategorilere ayrılır;

 • Dekoratif mumlar
 • Led mum
 • Burgu şamdan soya mum
 • Kokusuz şamdan mum
 • Yüzen mum

Mumlar gruplara ayrıldığında mumlar şeffaf poşetlere yerleştirilir. Kutulara konulur. Koli bandıyla kutular bantlanır. Ve firmaya koliler gönderilir.

Mum paketleme işi yapmak için İŞKUR’a başvuru yapabilirsiniz. Ya da evlere paketleme işi veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Ergani’de Davetiye Katlama İşi 2022

Davetiye katlama işi hem kolay hem de zevkli bir iştir. Bilindiği üzere davetiye; Düğünlerin, sünnetlerin, mekân ve işletme yerlerinin açılışı gibi organizasyonların olmazsa olmaz parçasıdır. Yapılacak etkinliğin yerini, zamanını, tarih ve saatini bildirir.

Davetiye katlamada size örnek davetiye gönderilir. Ve aynı şekilde katlamanız istenilir. Katlanılan davetiyeler kutulara koyulur Ve teslim edilir. Ülkemizde etkinlikler sürekli yapılmaktadır. Diyarbakır ‘da büyük illerimizdendir. Düğün, sünnet, mevlüt gibi etkinlikler oldukça fazladır. Bu yüzden evlere ekiş olarak davetiye katlama işi oldukça fazladır.

Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorsanız matbaalara ya da fotoğrafçılara başvuru yapabilirsiniz. Davetiye katlayarak ayda ortalama 1500-2000 TL kazanabilirsiniz.

 Çermik’te Sabun paketleme İşi 2022

Evde yapılan ekişlerin en karlı olanı evde sabun paketleme işidir.  Bu yüzden ev hanımları evde sabun paketleme işini tercih etmektedirler. Sabun paketleme haftada 480 TL kazandırır. Ayda 1500 -3000 TL kazanabilirsiniz.

Sabun paketlemede sabunlar gruplara ayrılır.

 • Organik zeytinyağlı sabun
 • Dekoratif sabun
 • El ve banyo sabunları
 • Hediyelik sabun

Sabunlar gruplarına ayrıldıktan sonra kutulara yerleştirilir. Firmaya gönderim yapılır.

Evde Paketleme İşi İçin Başvuru Nerelere Yapılır?

Evde paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek isteyenler için başvurular şu şekilde gerçekleştirilir:

 1. İŞKUR aracılığıyla evde ekiş ilanına başvurma
 2. Firma ile iletişime geçerek işe başvurma
 3. Esnaf gruplarını dolaşarak evde paketleme işine başvurma
 4. Facebook, instegram gibi sosyal medya gruplarından firma adreslerine başvuru yapma.

İŞKUR İle Evde Ekişe Başvuru Yapma 2022

Bildiğimiz üzere İŞKUR ev hanımlarına iş kapısı olmaya devam etmektedir. İŞKUR ‘un evde paketleme işine katkı sağlaması ev hanımlarına büyük destek sağladı. İŞKUR’un evde paketleme işine sadece ev hanımları değil salgın nedeniyle dışarıda çalışama imkânı olmayan kişilere de iş istihdamı oluşturdu.

İŞKUR’un evde ekiş olarak verdiği paketleme işine başvuru için; kişi kendine en yakın İŞKUR ‘a giderek ekiş için başvuru formunu doldurur ve işbaşvurusunu oluşturur. Kişinin özelliklerine uygun evde ekiş olduğunda kişinin iletişim bilgilerinden İŞKUR kişiye ulaşır. Bu şekilde kişi evde paketleme işini alır.

İŞKUR’un Evlere Verdiği Ek İşler

İŞKUR evde ekiş olarak evlere paketleme işleri vermektedir. Sabun paketleme, kına paketleme, davetiye katlama, mum paketleme, mandal paketleme, galoş paketleme gibi paketleme işlerini evlere göndermektedir.

Firma İle İletişime Geçerek İş Başvurusunda Bulunma

Evde ekiş yaparak ev bütçesine katkı sağlamak isteyenler, dışarıda çalışamayanlar, öğrenciler hatta emekliler bile evde ekiş alarak çalışabilmektedirler. Ekiş için firmaya başvuru şahsen yapılması tavsiye edilir.

Firma bireysel başvurularda evlere verilecek işleri detaylı olarak anlatmaktadır. Bireysel başvuru online başvuru ya da telefon yoluyla başvuruya göre işe alımda daha etkili görülmektedir.

Esnaflardan Ek İş Alma

Esnaflar sık sık evlere paketleme işleri vermektedirler. Özellikle Diyarbakır gibi büyük şehirlerimizde evde paketleme işleri daha fazla tercih edilmektedir. Burada evde iş almak için yapmanız gereken çarşı esnaflarını dolaşarak evde yapılacak işler hakkında detaylı bilgi alınır. İşi almanız kolaylaşır.

Diyarbakır Tarihi Çarşı

Evler İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Bu konuyu takip ediniz güncel nuralar konuya eklenecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Diyarbakır Evlere İş Veren Firmalar 2022” üzerine 18 yorum

Yorum yapın