Gaziantep’te Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları 2022

Makalemizde Gaziantep’te evlere işveren firmalar ve telefon numaraları hakkında bilgi vereceğiz. Gaziantep’te evde ek iş için başvuru nasıl yapılır? Evlere ekiş olarak hangi tür işler verilir? Ekiş yaparak ne kadar kazanırız? Gibi birçok konu merak edilir. İşte biz de sizlere makalemizde tüm bu sorularınıza ayrıntılı olarak açıklayacağız. Makalemizi takip edin.

Günümüzde birçok firma artık evlere ek iş vermektedirler. Gaziantepte’de firmalar evlere ek iş vererek istihdam alanını genişletmekte, aynı zamanda maliyetlerini de düşürmektedirler.

Gaziantep’de Evde Ekiş Yaparak Para Kazanma 2022

Gaziantepli ev hanımları evinizden çalışarak ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim? Tabi ki firmalardan eve iş alarak bireysel ihtiyaçlarınızı, mutfak giderlerinizi, çocuklarınızın eksiklerini karşılayabilirsiniz.  Gaziantep ‘te üniversite okuyan gençlerimiz harçlıklarınız yetmiyor mu?  Evinizde, yurdunuzda ek iş alarak bütçenizi genişletin. Dışarıda çalışma imkânı olmayanlar evde ek iş ile kazancınızı oluşturun. Evde ekiş olarak firmalar en fazla paketleme işleri vermektedirler.

 • Antep fıstığı paketleme işi
 • Kına paketleme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Pul biber paketleme işi
 • Çorap paketleme işi
 • Sabun paketleme işi
 • Boncuk paketleme işi
 • Mandal paketleme işi
 • Kuru patlıcan paketleme işi

      Antep Fıstığı Paketleme İşi

Antep fıstığı paketleme işi Gaziantep ‘te firmalar tarafından   verilen evde ekişlerin başında gelmektedir. Antep fıstığı yurt içi   dağıtımı ve yurt dışına gönderimi Gaziantep’ten yapılmaktadır.   Bu yüzden firmalar sıklıkla evlere ekiş olarak fıstık paketleme     işi  göndermektedir.

Antepfıstığı paketleme işi Gaziantep ve çevresinde oturanlar için evde ekiş olarak iyi bir kazanç kaynağıdır. Aylık 2000 TL kazanabilirsiniz. Fıstık paketleme işini Gaziantep Kapalıçarşı esnafı ve firmalar vermektedir. Ekiş olarak fıstık paketlemek isterseniz Kapalıçarşı esnafına ve fıstık firmalarına başvuru yapabilirsiniz.

Fıstık paketleme işi için fıstık paketleme makineleri bulunmaktadır. Makine pahalı olduğundan fabrikalar evlere ek iş vermeyi tercih etmektedirler. Özellikle fıstık hasat zamanında evlere paketleme işi çok verilmektedir. Kına geceleri, düğünler, sünnet zamanlarında da çerez olarak tüketildiğinden evlere ek iş olarak da verilmektedir.

Fıstık paketleme işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

Fıstıklar bir çuval içerisinde evinize kadar getirilir. Fıstıkların poşetlere yerleştirilmesinde hassas terazi kullanılır. Ölçüm kaşığı ile şeffaf poşetlere fıstıklar doldurulur. En son poşetlerin ağzı kapatılır.

Gaziantep Fıstık Paketleme İşinde Kullanılacak Malzemeler:

 • Hassas terazi
 • Şeffaf poşet
 • ölçüm bardağı

ı

Gaziantep Kuru Patlıcan Paketleme İşi

Bildiğiniz üzere Gaziantep mutfağı yöresel yemekleri, salçaları, kurutma ürünleri ve kırmızıbiberi ile meşhurdur.

Makalemizde sizlere Gaziantep’de sıklıkla tüketilen kuru patlıcanın evde ekiş olarak paketlenmesinden bahsedeceğim. Kuru patlıcan paketlemesini esnaflar, firmalar hatta İŞKUR bile ekiş olarak vermektedir.

Kurutulmuş patlıcanlar dizi olarak size gönderilir. Siz de patlıcan dizilerini kolilere ye da poşetlere yerleştirerek tekrar firmaya teslim edersiniz. Patlıcan paketlenmesinde dizi adedince ücret verilir. Firmalar genellikle 1 diziye 20 TL vermektedirler.

      Gaziantep Kına Paketleme İşi

Evde ekiş olarak verilen paketleme işlerinden ev hanımlarının en çok tercih ettikleri işlerden biri de evde kına paketleme işidir. Evde kına paketleme işi nedir? Paketleme işlemi nasıl yapılmaktadır? Kına paketleyerek ne kadar para kazanabilirim? Gibi sorular en fazla merak edilen hususlardır.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kına paketleme işi çok kolay yapılmaktadır. Kına paketleme işini firmalar verir. Ya da düğün, çeyiz eşyası gibi malzeme satan dükkânlar verir. Paketlenecek kına firma tarafından evinize ücretsiz olarak gönderilir. Paketleme işlemi gayet kolaydır.

Kınalar şeffaf poşetlere ya da kına keselerine ölçüm bardağıyla doldurulur. Ağızları kurdele ile bağlanır. Düzgün şekilde kına paketleri kutuya yerleştirilir. Kına kutuları kargo ile firmaya gönderilir

Kına paketlemek için gerekli malzemeler:

 • Kına kesesi ya da şeffaf poşet
 • Ölçüm bardağı
 • Kurdele
 • maket bıçağı
 • makas
 • koli bandı
 • kutu

Evde Kına Paketleme İşinden Para Kazanabilir Miyim?

Evinizde kına paketleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde evlere kına paketleme işi verilmesi artmaktadır. Düğün sezonunun açılması ile firmalar paketleme işine yetişememektedir. Bundan dolayı kına paketlemeyi evde ekiş yapmak isteyenlere vermektedir.

Kına paketleme işini firmalar genellikle paket başı ödeme yapmaktadır. Firmaların paket başı ödeme miktarları değişebilmektedir. Örneğin bazı firmalar paket başı 10 TL verdiğini düşünürsek 100 paket yapıldığında ayda 1000 TL ücret alırsınız. Bazı firmalar da paket başı 20 TL verse aynı şekilde 100 paket yaptığınızda ayda 2000 TL kazanırsınız. Evde paketleme işi yaparak bu meblağlarda para kazanabilmek küçümsenemeyecek bir miktardır. Zaten paketleme için gerekli malzemeler ve kına firma tarafından size ücretsiz olarak evinize kadar teslim edecek. Yani ekstra hiçbir masraf yapmayacaksınız. Bu yüzden evde kına paketleme işi oldukça karlı bir evde ekiştir.

 Gaziantep Evde Boncuk Paketleme İşi

 Evde boncuk paketleyerek ayda 2000 TL kazanın.  Gerçekten evde boncuk paketleyerek para kazanabilir miyim? Diye düşünen, evde ekiş yapmak isteyen birçok okuyucum şaşırmış olabilir. Evet, boncuk paketleyerek ayda 2000 TL kazanabilirsiniz. Fakat bunun için size firma tarafından verilen boncukları dikkatli ve özenli paketleyerek zamanında firmaya teslimat yapmalısınız.

Boncuk paketleme zahmet gerektirmemektedir. Boncuk paketleme kendiniz herhangi bir tasarım yapmazsınız. Firma örnek bir boncuk paketi gönderir. Sizden de aynı şekilde boncukları paketlemenizi ister. Paketleme işleminden sonra tekrar firmaya gönderilir.

 Gaziantep Evde Mum Paketleme İşi

Kendi ayakları üzerinde durmak, mutfağına katkı sağlamak isteyen ev hanımları size en güzel, en kolay paketleme işlerinden biri de mum paketleme işidir. Mum paketlemeden hem zevk alacak, hem de para kazanacaksınız.

 Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketlenecek mumlar farklı ebatlarda, farklı çeşittedir. Firma mumları size gönderir. Yapmanız gereken ilk iş mumları boyutları ve şekillerine göre ayırın. Sonra verilen paketlere mumları yerleştirin. Paketin ağzını kapatıp koliye yerleştirin. İşte işlem bu kadar basit.

 

Mum Paketleme İçin Gerekli Malzemeler

 • Farklı ebatlarda ve değişik şekillerde mumlar
 • Paketleme için şeffaf poşet
 • Koli bandı
 • Maket bıçağı

Evinizde mum paketleyerek ayda 1500-2000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Ekiş Yaparak Para Kazanma

Evinizde zahmet çekmeden, herhangi masraf yapmadan ek kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önceden makalemizde belirttiğimiz gibi evde ekiş olarak genellikle paketleme işleri yapılmaktadır.

Mum paketleme: kına paketleme işi, boncuk paketleme, çorap paketleme gibi paketleme işleridir. Sizlere şunu söyleyebilirim: evlere verilen ek işler çoğunlukla sizin hızınıza bağlıdır. Firmalar paket başı ödeme yaptıklarından ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Gaziantep’de Evlere İşveren Firmalara Başvuru 2022

Gaziantep ve ilçelerinde ikamet eden kişiler evde ekiş yapmak için;

Gaziantep’de evlere ekiş veren birçok çarşısı bulunmaktadır. Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Kapalı Çarşı, Zincirli Bedesten, Şıhcan Yer altı Çarşısı, Gaziler Çarşısı

Bu çarşı ve bedestenler bünyesinde farklı esnaf gurupları bulunmaktadır. Evinizde ekiş almak istediğinizde esnaflarla şahsen görüşmeniz tavsiye edilmektedir. Böylece ekiş hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İŞKUR bildiğimiz üzere resmi olarak iş istihdamı sağlayan kurumdur. İkametgâhınıza en yakın İŞKUR’a giderek evde ekiş almak istediğinizi bildirirsiniz. Onlar da sizin için başvuru talep formunuzu oluştururlar. Firmalar ekiş vereceklerini İŞKUR’a bildirdiklerinde iletişim bilgilerinizden size ulaşırlar.

Evde ekiş için aynı zamanda bulunduğunuz şehrin evde ekiş sitelerine başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Gaziantep Bakırcılar Çarşısı

Gaziantep’de Evlere İşveren Firmaların Telefon Numaraları 2022

0342 238 009

0342 253 45 1

0342 230 534

0342 240 438

0342 345209

0342 339 935

 

 

 

 

 

 

 

“Gaziantep’te Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları 2022” üzerine 21 yorum

 1. Ben gaziantep sehitkamil de oturuyorum evde çalışan yok 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 2. Evde ev işleri yapmak istiyorum bu şekilde gelirim olsun istiyorum zor durumdayım yardımcı olur musunuz

  Cevapla

Yorum yapın