İş Yerinde Hareketsiz Durmayın

İş Yerinde Hareketsiz Durmayın Çoğu insan her gün tek bir düşünceyle işe gider: ev zamanına kadar. Gün boyunca, o sihirli zamana ulaşmak için ne yapmaları gerekiyorsa yapacaklar.

İş Yerinde Hareketsiz Kalmayın

İşler yoğun olduğu için masa başından bir türlü ayrılamıyorsanız bu yazımız sizin için geliyor. İşyerinizde de egzersiz yapmanız mümkün! Yapılan pek çok araştırma işyerinde de egzersiz yapılabileceği yönünde sonuçlar veriyor. İşte çalışırken yapabileceğiniz egzersizler…

  • Masaya Çakılıp Kalmak Yok!

Düzenli aralıklarla kalkıp ofiste dolaşın. Aralıksız şekilde oturmayın. Bu egzersiz kalori yakımı açısından da oldukça etkili.

  • Hareketli Olun!

İş Yerinde Hareketsiz Durmayın Durdukça içiniz sıkılacak ve yorgun hissedeceksiniz. Kalkın yürüyün. Arada markete gidip gelin, çalışma arkadaşlarınıza bir istekleri olup olmadığını sormayı da ihmal etmeyin!

  • Yürüyüş Toplantısı!

İş Yerinde Hareketsiz Durmayın Toplantılarınızı yürüyerek yapmaya özen gösterin. Sunum yapmak bunun en güzel yoludur. Ayakta durun, yürüyün. Hareketlerinizi çok kısıtlamadan dolaşın. Emin olun artık hiç yorgun hissetmeyeceksiniz! Huzurlu bir yaşam için Altın Kurallar.