Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Yapılan Kredi başvuruları kesin onay alacak diye bir şey yok; fakat doğru bankaya başvuru yapıldığında kesin onaylı kredi veren birçok banka olduğu anlaşılacaktır. Kesin onaylı kredi veren bankalar 2018 yılında faizlerin de artması ile artık anında ve kolay şekilde kredi vermeye başladı. Kolay kredi dememizin nedeni, bu bankaların kefilsiz, senetsiz, evraksız şekilde müşterilerine yardımcı olmasıdır. Örneğin, enpara yani diğer adı ile finansbank kesin kredi başvurusu yapılacak bankalar arasında yer almaktadır. Kolay ve anında kredi veren bankalar arasında yer alan bu bankalara yapılan kredilerin onaylanması oldukça kolay olmaktadır.

Gelir belgesiz hatta şubeye bile gitmeden hesaba kredi çekmek mümkün hale gelmiştir. Siz de kesin kredi almak istiyorum ya da hangi banka hemen kesin kredi verir diyorsanız ilk tercihiniz size aşağıda ismini vereceğimiz bankalar olsun. Her müşterinin durumu farklıdır; bazılarının gelir belgesi yani maaş bordrosu yoktur. Bazılarının kredi limiti doludur, bazıları ise çok fazla kredi başvurusu yaptığı için sicili bozulmuştur; ama doğru banka tercih edilirse her türlü kredi çekmek mümkün olmaktadır.

Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

En çok çekilen bireysel kredi türü ihtiyaç kredisidir. Kesin kredi başvurusu için ilk olarak;

ING Bank

QNB Finansbank

ICBC Bank

Garanti Bankası

Hscb Bank

Şeker Bank

Denizbank Yapı Kredi

Burgan Bank

Aktif Bank

Gibi özel bankaları ilk sıraya koyun. Bu bankaları sıralamak yetmiyor. Herhangi bir şekilde anlamasız kredi başvurusu yapılırsa bu bankalar da kredi vermez. Bunun için size vereceğimiz talimatları yerine getirmeniz gerekmektedir. Birçok banka kolay ve kesin kredi için şubeye gitme zorunluluğu koşmaz. Hatta banka gitmeden kredi çekmek sizin için daha avantajlı olmaktadır.

Size lazım olan kredi limiti eğer çok yüksek değilse;  örneğin, 10 bin, 20 bin 30 bin TL ve en fazla 50 bin TL ise o zaman bankaya gitmeden kesin onaylı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kesin Kredi Çıkartan Bankalar

Banka şubesine uğramadan kredi başvurusu yapmanız daha yerinde olacaktır. Yapmanız gereken yukarıdaki bankalardan özellikle enparanın mobil uygulamasını indirmenizdir. Bu uygulama ile bankasız kredi başvurusu yaparak kesin kredi çekebilirsiniz.

Mobil Uygulama İle Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kolay kredi almanın bir yolu da mobil uygulama ile kolay kredi veren bankalara yapılacak başvurudur. Mobil uygulama ile yapacağınız başvurular eğer kredi siciliniz bozuk değilse kesin şekilde kabul edilmektedir. Kredi başvurunuz onaylanmıştır şeklinde bir uyarı mesajı alacak ve kabul etmeniz durumunda anında para hesabınıza geçecektir.

Yukarıda saydığımız bankalar haricinde; Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bank ve AK Bank gibi bankalara da başvuru yapabilirsiniz. Ama özel bankalar diğer devlet bankalarına göre daha kolay kredi onayı verdiği için ilk olarak özel bankaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Hızlı, hazır, anında jet kredi çekmek istiyorsanız ilk olarak yabancı sermayeli özel bankaları tercih edin.

Kesin onaylı ihtiyaç kredisi başvurusu 2018 yılında halen birçok banka müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ve birkaç saat içinde hesaba kredi vermektedir. İş Bankası da diğer bankalar gibi aynı gün kredi noktasında size istediğiniz kadar kredi limiti hazırlamaktadır.

Bir konuda uyarıda bulunalım. Bankaların kredi faiz oranları 2018 ile birlikte çok yükseldiği için birçok banka kredisini geri çağırabilir. Bu durum sizin için sorun yaratabilir. Herhangi bir kriz durumunda kredi geri çağırma söz konusu olursa bunu da düşünün lütfen.