Kısa Yoldan Kredi Puanını Yükseltme

Kredi çekemeyen kişiler son çare olarak kredi notunu yükseltme hilesi var mı diye araştırma yapmakta bulmuş olabilirler. Aslında bakacak olursanız kredi notu seviyesi güncellenme aralığı belli periyotlar halindedir. Bu bilginin yanı sara, kredi notu yükseltme teknikleri 2019, kredi notu nasıl arttırılır gibi önemli bilgileri de vereceğiz. Kredi çekemeyenler için ya da kredi notu sıfır olanlar, riskli olanlar için hızlı kredi notu yükseltme yollarını açıklayacağız.

Elbette sihirli bir değnek olmadığı için bir günde ya da bir haftada kredi notu yükseltmek mümkün olmayacaktır. Ama yapılacak bazı önemli çalışmalar ile en hızlı şekilde findeks kredi puanının yükseltilmesi mümkün olacaktır.

Kısa Sürede Kredi Notu Yükseltme Yolu

En kısa sürede kredi notunu düzeltmek ve kredi çekmek isteyenler için birkaç tavsiyemiz olacak. Bunların birincisi; varsa kredi kartı borcunuz tabi günü gelen borcunuzdan söz ediyoruz. Bu borçları kapatmalısınız. Ödenmeyen kredi ödemelerini bitirmeniz gerekmektedir. Varsa kredili mevduat hesabınızı aktif kullanıp ödemelerinizi de geciktirmemeniz gerekmektedir.

Bunun yanında bankaya birkaç otomatik ödeme talimatı verirseniz kredi notunuz çok daha hızlı yükselmeye başlayacaktır. Bunun yanında size çok önemli bir ip ucu verebiliriz. Tabi bu bir kredi notu yükseltme hilesi değil; ama en azından yapabileceğiniz etkili bir teknik olacaktır.

Hesabınıza Tanımlı Bir Gelir Beyan Edin

Sizin hesabınıza yatan sürekli bir geliriniz varsa zaten işiniz kolay; ama bu yoksa o zaman farklı birinin hesabından kendi hesabınıza sürekli para girişi yapmanızı sağlayabilirsiniz. Bu kardeşiniz ya da yakınınız da olabilir. Sizde var olan parayı yakınınızın hesabına ve oradan da kendi hesabınıza eft ya da havale yapabilirsiniz. Bu şekilde sürekli bir hareketlilik olacak ve bir gelir olmuş gibi olacaktır. Bu da kredi notunu yükseltmenin en kolay yolu olarak kabul edilebilir.

3 ayda kredi notu yükseltme yollari

Birçok kredi notu kaç kaç artar diye ya da kredi notu 3 ayda artar mı diye merak eder. Kredi notu artış seviyeleri ya da aralıkları değişken olmaktadır. Bir anda kredi notu artmaz; ama yavaş yavaş artış gösterir ki bu artış oranı genelde 10’ar puan civarındadır.

kredi notu 1 ayda ne kadar artar: Bunun için yapılacak çalışmalar ve ödeme talimatları çok belirleyici olacaktır.

kredi notu yükseltme yollarını tek tek yazdık.

kredi notu ayda kaç puan yükselir: 10 puana yakın artış olur

kredi notu ayın kaçında güncellenir: Her ayın kaçında olduğu kesin olmayıp her müşteriye özel değiştiğini düşünüyoruz.