Manisa Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Evde ekiş olarak tanımlanan paketleme işi günümüzde binlerce insana iş sahası olmuştur. Paketleme işleri başta ev hanımları olmak üzere, öğrencilere, emeklilere, dışarıda çalışamayacak olan kişilere ekonomik kazanç sağlamaktadır. Ekonomik kazanç arttıkça her şehrimizde paketleme alanında farklı iş kolları oluşmaya başlamıştır. Firmalar, esnaflar ve fason üreticiler de evlere paketleme işi vermeyi artırmışlardır.

Bu günkü makalemiz sizlere Manisa ‘da evlere paketleme işi veren yerler hakkındadır. Paketleme işi alımı artmaya başladıkça paketleme işi almak isteyen insanların zihinlerinde paketlemeye dair birçok soru oluşmuştur. Acaba evde hangi tür paketleme işleri alabilirim?

Paketleme işi için nerelere başvuru yapmam gerekiyor? Paketleme işi ekstra bir masraf gerektirir mi? Paketleme işinden ne kadar para kazanabilirim?

Manisa ve çevresinde oturan ev hanımları kendi paranızı evinizden çıkmadan hiçbir masrafınız olmadan evinize ekiş alarak kazanmak ister misiniz? Evet diyorsunuz tabi ki de. Makalemizi okumaya lütfen devam edin.  Evde yapılabilecek paketleme işleri hakkında kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Manisa ‘da Evlere Verilen Paketleme İşleri

 • Evde sabun paketleme
 • Evde boncuk paketleme
 • Evde davetiye katlama
 • Evde kına paketleme
 • Kına çerezi paketleme
 • Mandal paketleme
 • Nikâh şekeri paketleme

Gibi birçok paketleme işleri bulunmaktadır. Paketleme işleri kolay ve eğlencelidir. Geliri de iyidir. Bu yüzden birçok ev hanımı evine ekiş alarak kazancını oluşturur. Mutfak giderlerine katkı sağlayarak eşine maddi destek sağlar.

Manisa ve çevresinde ikamet eden hanımlar siz de evde paketleme işi yapmak isterseniz İŞKUR ‘ a başvuru kaydınızı oluşturun. Evde ekiş veren esnaflarla diyaloga geçin. Ya da evlere işvererek çalışan fason tekstil fabrikalarıyla iletişime geçin. Bu şekilde size uygun olan paketleme işini alabilirsiniz.

Akhisar Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Birçok ev hanımının evde paketleme işi olarak sabun paketleme işi almaktadır. Sabun paketleme oldukça kolaydır. Acaba sabun paketini nasıl yapmalıyım? Bir tasarı oluşturacak mıyım? Gibi düşünmenize gerek yoktur. Zaten firma size örnek olarak paketlenmiş sabun verecek siz de aynı şekilde paketleme yapacaksınız.

Sabun paketleme işi Manisa ve çevresinde oldukça karlı sayılan paketleme işlerindendir. Zeytin ve zeytinyağı üretimi burada gerçekleşir. Dolayısıyla zeytinyağlı sabun üretimi Akhisar da oldukça fazladır. Firmalar da maliyeti düşürmek ve zamandan tasarruf için sabun paketleme işini evlere ekiş olarak vermektedir. 2022 ‘de de firmalar sabun paketleme işini Akhisar’da vermeye devam etmeyi düşünmektedirler.

 

 

Zeytinyağlı Sabun
Dekoratif Sabun

Sabun Paketleme İçin Gerekli Malzemeler

 • Makas
 • Kurdele
 • Sabun kesesi
 • Ambalaj
 • Dekoratif ek malzemeler
 • Söğüt iplikler
 • Minik dekoratif çantalar

Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Firma size hangi türde sabun paketleme yapacağınıza göre gerekli malzemeleri size gönderir. Çünkü sabun paketlemede farklı kategoriler bulunmaktadır.

 1. Zeytinyağlı organik sabun paketleme
 2. El sabunu paketleme
 3. Dekoratif, hediyelik sabun paketleme

Firma zaten paketleme için gerekli malzemelerin içine örnek olarak paketlenmiş sabun koyar. Siz de o paketin aynısını yaparak paketleme işini bitirirsiniz. Bozulmayacak şekilde sabunlar kutuya yerleştirilir. Firmaya gönderilir.

Sabun Paketlemek Kazanç Sağlar Mı?

Sabun paketleme aylık olarak ortalama 1500-2000 TL arasında değişmektedir. Tabi paketleme işlerinde elinizin hızlı ve işe yatkın olması gerekmektedir. Firmalar paket başı ücret ödediğinden ne kadar çok paket yaparsanız o kadar fazla kazanırsınız.

Bazı ev hanımları kendi arkadaş evreleriyle grup kurarak paketleme işi yapmaktadırlar. Bu durumda çok fazla paket yaptıklarından kazançları da artmaktadır. Siz de kendi grubunuzu oluşturarak evde paketleme işinden güzel paralar kazanabilirsiniz.

Unutmamalısınız! Firmaların evde paketleme işinde en fazla dikkat ettikleri husus paketlerin zamanında firmaya teslim edilmesidir. Firma paket teslimatı için size belirli bir tarih verir. Bu tarihleri geçirmemeye özen göstermelisiniz. Teslimat geciktiği takdirde firma size tekrar iş vermeyecektir.

Turgutlu Evlere Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Ekiş olarak kına paketleme işi her şehrimizde yapılmaktadır. Özellikle firmalar düğünlerin çok fazla yapıldığı yaz mevsiminde paketleme işlerini yetiştirememektedirler. Bu yüzden evlere kına paketleme işi verilmektedir.

Turgutluda’da evlere kına paketleme işi verilmektedir. Siz de Turgutlu da ikamet ediyorsanız evinizde kına paketleyerek bütçenize destek olabilirsiniz. Çarşı esnafından iş alabilirsiniz. Ya da kına paketleme işi yapan firmalarla iletişime geçerek işi alabilirsiniz. Firmalar 2022 de kına paketleme işini ekiş olarak evlere vermeyi devam etmeyi düşünmektedirler.

Kına Paketleme İçin Gerekli Malzemeler

 • Kına kutusu ya da ambalaj
 • Kına ölçüm bardağı
 • Dekoratif ipler
 • Makas

Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kına ve kına paketleme ürünleri firma tarafından ücretsiz olarak evinize teslim edilir. Paketlemenin nasıl yapılacağını anlatan bir yönerge bulunmaktadır. Yönerge ile paketleme işlemine başlanır.

Kına paketleme işi gayet kolay ve zevkli paketleme işlerindendir. Paketleme işinde ilk olarak kınalar kına ölçüm bardağı ile kına kutularına ya da ambalajlara yerleştirilir. Ağzı dökülmeyecek şekilde kapatılır. Kutulara koyulur ve firmaya gönderilir.

 

Kına Paketleyerek Para Kazanma

Kına paketleme işi ekişler arasında sezonluk sayılabilecek işler arasındadır. Yıl içinde aktarlara, kuru yemişçilere gibi esnaf kollarına gönderilir. Fakat yaz mevsiminde düğün, kına gecesi, sünnet, mevlüt gibi etkinliklerin artması ile kına paketleme işi de artmaktadır.

Paketleme işlerinde eliniz hızlıysa evde kına paketleyerek ayda 2000-2500 TL kazanabilirsiniz.

DİKKAT! Kına Paketleme işinde firmaya teslimat tekrar iş almanız açısından son derece önemlidir.

Salihli’de Evde Mum Paketleme İşi

Salihli’de oturup evinize ekiş alarak mum paketlemek istiyorsanız bu işin püf noktalarını size anlatacağım. Mum paketleme işi nasıl yapılır? Paketleme işi için nereye başvuru yapacağım? Mum paketleyerek ne kadar para kazanabilirim? Gibi sorularınızın cevapları makalemde bulunmaktadır. Detayları takip edin.

Mum paketleme işi evde yapılan ekişler arasında olan paketleme işlerindendir. Mum paketleme işi dekoratif ürünler arasında sayılmaktadır. Eli dekorasyon işine yatkın olan bayanlar için kaçırılmayacak olan evde ekişlerdendir.

 

Mum Paketleme Nasıl Yapılır?

Mum paketleme için gerekli olan malzemeler firma tarafından ücretsiz olarak gönderimi yapılır. Gerekli tüm malzemeler gönderildiği için çarşı Pazar arayarak paketleme malzemesi aramanıza gerek kalmaz.

Paketleme İçin Gerekli Malzemeler;

 • Mumları koymak için poşet ambalaj
 • Farklı boy ve renklerde mumlar
 • Poşet ambalajlarının kapatılması için yapıştırıcı
 • Mum dizmek için onlu kutular
 • Koli bandı
 • Kutu
 • Maket bıçağı
 • Renkli tüller
 • Tül ipler

Paketleme işlemine geçecek olursak; Mumlar ebatlarına ve amaçlarına göre paketlenir. Bazı mum paketleri normal zamanda kullanılmak için kullanılır. Bazı mumlar doğum günü gibi etkinlikler için tasarlanır. Bazı mum paketleri de hediyelik eşya için paketlenir.

Mumların gruplanması işinden mumun kategorisine göre ambalaj poşete ya da renkli tüllerle paketlenir. Ve kutulara yerleştirilir. Kolilere mum paketleri dizilir. Koli bandı ile koliler bantlanır ve paketleme işlemi tamamlanır. Firmaya teslim için kargoya verilir.

 Ekiş Alarak Mum Paketleyerek Para Kazanma

Mum paketleme işi kolaydır. Birçok ev hanımı evinde mum paketleyerek kendi paralarını kazanmışlardır. Mum paketlemede ortalama 1500-2000 TL kazanabilirsiniz. Makalemizde belirttiğim üzere tasarım ve dekoratif işlerinde yetenekli ise 4000 TL ye kadar para kazanabilirsiniz.

Manisa’da Paketleme İşine Başvuru

Evde paketleme işi alarak kendi bütçenizi oluşturmak istiyorsanız;

 1. İkametgâhınıza en yakın İŞKUR’a evde ekiş olarak paketleme işi yapmak istiyorum diye İŞKUR başvurunuzu oluşturun. İŞKUR ev hanımlarını ekiş fırsatlarıyla desteklemektedir.

İŞKUR evinizde yapabileceğiniz paketleme işi çıktığında adres bilgilerinizden size geri dönüş yapacaktır.

 1. Manisa esnaflarını ziyaret edin. Evlere hangi ekişlerin verildiğini öğrenin. Yüz yüze başvuruda işin öğrenimi ve işin alımı kolaylaşacaktır.
 2. İnternetten Manisa evde ekiş ilanlarını inceleyin. İstediğiniz evde ekiş olursa online başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Manisa Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın