PVC Dolaplar

PVC Dolaplar Plastik piyasadaki en popüler dolap türüdür. Ucuzdurlar ve çeşitli renk, boyut ve şekillerde gelirler. PVC Dolaplar, eşyalarınızı saklamak için uygun maliyetli ve dayanıklı bir çözümdür. Polivinil klorür (PVC) adı verilen sert, dayanıklı bir plastikten yapılırlar. Bu malzeme ısıya, suya ve diğer çevresel etkenlere karşı dayanıklıdır.

Pvc Dolap Fiyatları

PVC Dolaplar mutfağınız için ekonomik ve sürdürülebilir bir seçenektir. Uzun yıllar dayanacak dayanıklı bir malzeme olan plastikten yapılmıştır. PVC dolaplar herhangi bir stil veya renge uyacak şekilde özelleştirilebilir. Birçok farklı stil ve renkte gelirler, böylece mutfağınız için mükemmel olanı bulabilirsiniz. Fiyat, satın aldığınız pvc dolabın boyutuna ve kalitesine bağlı olacaktır, ancak çoğu model 2000-5000 TL arasında olacaktır. Plastik PVC dolabın maliyeti, küçük bir başlangıç kiti için 800 Tl‘den başlar, Çekmece sayısı ve ebata  göre büyük bir dolap için 4000, 5000 TL  aralığında fiyatlar çıkmaktadır. PVC Dolap Fiyatları evlerinize sade ve güzel bir görünüm katar aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Ahşap veya metal gibi diğer dolap türlerinden daha düşük bir fiyata alabilirsiniz.

Çevreye ve ekonomiye katkı sağlayan PVC malzeme dolap çeşitlerinde sınırsız tasarımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Çok sayıda PVC dolap çeşitleri olup fiyatlandırma modellerin kullanım alanına, büyüklüğüne, renk çeşitlerine göre yapılmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile sunulan PVC dolaplar Fiyatları ucuz miktarlar ile satın alınması sağlanmaktadır. Malzemeni yaygın oluşu ortalama fiyatların yüksek olmamasında bir etkendir.

 

PVC Dolap Profili Dezavantajları:

PVC dolaplar, temizliği ve bakımı kolay olduğu için genellikle mutfaklar için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bu tür mobilyaların dezavantajları yoktur.

  • Boyalı kaplama yüzeyler zamanla soyulabilir veya deforme olabilir.
  • Malzemenin ağırlığı evin içinde hareket etmeyi zorlaştırıyor.
  • Bu dolapların dayanıklılığı da bir sorundur çünkü granit veya mermer tezgah gibi ağır nesnelere dayanamazlar.

Plastik PVC Dolap

Plastik PVC Dolap

PVC Dolaplar birçok kişi için oldukça popüler bir seçenektir. Dayanıklı, uygun fiyatlı ve çeşitli renk ve boyutlarda gelirler. PVC Dolaplar, onları birçok insan için favori bir seçim haline getiren bir dizi avantaj sunar. Dayanıklı, uygun fiyatlı ve çeşitli renk ve boyutlarda gelirler. Dayanıklı, düşük maliyetli bir depolama çözümü arıyorsanız, PVC Dolap kullanmak iyi bir fikirdir. PVC Dolaplar aynı zamanda çevre dostudur ve çevre üzerinde düşük bir etkiye sahiptir. Geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilirler ve zararlı kimyasallar içermezler.

 

Pvc Dolaplar Renk Çeşitleri

 

PVC dolapların en büyük avantajlarından biri uzun ömürlü olmasıdır. Bir PVC Dolap, genellikle polivinil klorür olan bir plastikten yapılmış bir dolap türüdür. Bir Pvc Dolap evde, ofiste ve hatta bir restoranda birçok farklı şekilde kullanılabilir. Giysiler, tabaklar ve diğer mutfak eşyaları gibi eşyaları saklamak için kullanılabilirler. PVC Dolaplar temizliği ve bakımı kolay olduğu için sıklıkla kullanılmaktadır.

 

PVC Dolaplar PVC Modern yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Yeniden kullanılabilirlik özelliklerini taşıyan çevreyle dost bir malzemedir. Çok yönlü olan PVC dolap tasarımlarında son derece kolaylık sağlamanın yanı sıra çeşitli renk ve modellerde üretimi yapılır.

PVC Dolap Çeşitleri​

 • PVC dolaplar
 • Mutfak dolabı
 • Giysi dolabı
 • Banyo dolabı
 • Kombi dolabı
 • Elbise dolabı
 • Ecza dolabı
 • Tekerlekli takım dolabı
 • Konsollar
 • Kütüphane sistemleri

Bu dolap çeşitleri PVC malzeme ile her bakımdan dayanıklı ve kolay kullanılabilir olması tercih sebebidir. PVC dolap çeşitleri her türlü ortama uygun çeşitler sunarak depolama çözümü sunar. Her türlü darbe, ses ve ısıya dayanıklılık özellikleri de PVC ürünün önemli özellikleri arasındadır.

 

Pvc Dolaplar

Yorum yapın