Toptan İç Çamaşırı Satan Yerler

Kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları 2022 yılında sürekli değişmeye devam ediyor. İç giyim üzerine dükkan açmak isteyenler ya da iç giyim dükkanı bulunan kişiler bu ürünleri en uygun fiyattan aldıkları zaman kar oranları çok daha yükselmektedir. Biz de bunu bildiğimiz için en ucuz toptan iç çamaşırı satan yerleri ve kilo ile çamaşır satanları sizin için araştırdık. Kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları 2022 yılında sürekli değişmeye devam ediyor. Toptan ucuz iç giyim almak için; merter ucuzluk pazarı, Kapalı Çarşı gibi yerler bulunur ama bazı başka yerler hakkında da bilgiler vereceğiz. Örneğin ihraç fazlası iç giyim gibi.

Toptan İç Çamaşırı Nereden Alınır 2022

Eğer dükkan sahibi iseniz ister marka toptan iç giyim ister defolu ya da ucuz iç giyim ürünlerini tedarik edebileceğiniz yerler vardır. Bunları Türkiye genelinde en ucuz İstanbul’da bulabilirsiniz. Bunun için şahsen İstanbul’a gitmenize de gerek yok. İstanbul Merter, İstanbul güngören, Kapalıçarşı ve Mahmut Paşa semtlerinde toptan iç çamaşırı satan birçok firma ve dükkan bulunmaktadır. İster kilo ile satın alın isterseniz marka ihraç fazlası ürünleri de alabilirsiniz. Toptan iç çamaşırı satan yerleri ve toptan iç giyim nereden alınır sorusunu merak ediyorsanız en önemli merkez Merter Toptan mal pazarıdır. Oradan istediğinizi temin edebilirsiniz.

KİLOLUK ÜRÜNLER HAKKINDA KISACA BİLGİ

• Kiloluk ürünler fabrikadan 30 kiloluk Çuvallarla geldiği için minimum alım kilosu 30 kilodur.
• Kiloluk ürünlerde Hatalı ürünler olduğu gibi içinde hatasız ürünlerde bulunmaktadır.
• Almış olduğunuz kiloluk ürünler piyasaya göre uygun ürünlerdir.
• Kiloluk ürünleri genelde pazarda satış yapan müşterilerimiz tercih etmektedir.
• Mağazası olan müşterilerimiz ve evden satış yapan müşterilerimiz bu ürünleri tercih etmemelidir.
• Almış olduğunuz kiloluk ürünlerin fiyatı uygun olduğu için firmamız garanti veremez.
• Kiloluk ürünlerde değişim ve iade yoktur.
• Kiloluk ürünlerde 500 kilo ve üzeri alımlarda müşteri temsilcimizden özel fiyat alabilirsiniz.
• Mağazamızda minimum satış 200 kilo ve üzeri yapılmaktadır.

KİLODA KAÇ ADET ÜRÜN VARDIR

ATLET : 13 İLE 14 ADET ARASI
BOXER : 18 İLE 20 ADET ARASI
KÜLOT : 25 İLE 30 ADET ARASI
ERKEK SLİP: 20 İLE 23 ADET ARASI
ÇOÇUK ATLET: 16 ADET İLE 18 ADET ARASI

Pazar Malı Toptan İç Çamaşırı 

Pazar yerlerinde ve sosyete pazarında satmak üzere çok ucuz ve güzel ürünler seçebilirsiniz. Külot, atlet, çorap gibi ürünler tane başı 20 kuruş gibi fiyatlara gelmektedir. Pazar malı toptan iç çamaşırı alırken tane hesabı değil kilo ile alım yapılmaktadır. Fiyatlar da ona göre belirlenmektedir. Ürünler marka olsa bile küçük defoları olduğu için ucuz alınabilmektedir. Halk pazarlarında bu ürünler çok hızlı satıldığı için İstanbul toptancıları tüm illere kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile ürün göndermektedir.

Pazar malı toptan iç çamaşırı alınabilecek yerler arasında merter ve güngören ilk sırada yer almaktadır.

Merter Toptan İç Giyim Satışı Yapına Yerdir

Merter İstanbul’da bulunup en ucuz toptan iç giyim ürünlerinin satıldığı yer olarak bilinmektedir. Çuvalla iç çamaşırı satın alabileceğiniz gibi çok ucuz şekilde kilo ile iç giyim ürünlerini satın alabilirsiniz. Bu yerlerle ile irtibata geçmek için telefon numaraları kendi online satış yapan mağazaları üzerinde bulunmaktadır.

Kilo ile toptan iç çamaşırı satan yerler

Ucuz Toptan İç Giyim Satanlar

İstanbul merkezli çalışan iç giyim çamaşır toptancıları genelde tüm Türkiye’ye ürün satarlar. Kapıda ödemeli parti malı iç giyim ürünleri, kargo anlaşmalı toptan mallar ile çok daha ucuza bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bu ürünleri almak isteyenler için ilk adres, Merter Toptan İç Giyim satan yerlerdir. Bu yerler kilo ile çamaşır ve parti malı toptan ürün satarlar.

Atlet, çorap, külot, penye ve daha birçok ürün hakkında bu yerler size destek olmaktadır. Merter’de bulunan Tutku İç giyim, Sibel iç giyim gibi büyük firmalardan da sipariş alabilirsiniz.

İhraç Fazlası Toptan İç Çamaşırı

İhraç fazlası olarak bazı büyük fabrikalar satamadıklarını ya da ihraç esnasında sorun yaşadıkları parti mallarını iç piyasaya arz ederler. Denizli’de bulunan bütün tekstil fabrikaları bunu yapmaktadır. İhraç fazlası tekstil ürünleri satan yerler olarak bunların fabrika satış mağazaları vardır. Her fabrikanın önünde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra gümrüğe takılan tekstil ürünleri de vardır. İhraç esnasında herhangi bir sebepten dolayı ihraç edilemeyen ürünler, defolu olduğu tespit edilenler ya geri fabrikaya gönderilmekte ya da çok ucuz şekilde Türkiye’nin her yerine parti malı şeklinde gönderilirler.

NOT: Toptan alım için en iyi yerler arasında İhracat fazlası mal satan yerler yer almaktadır. Bu yerler için şuraya bakınız: İhraç fazlası ürünler

Eğer siz de ucuz iç giyim ürünleri satın almak istiyorsanız bu seçeneği iyi değerlendirebilirsiniz. Mardin, Urfa, Hatay, Edirne, Kars gibi sınır kapılarının olduğu iller ile, uluslararası uçuşların olduğu, İzmir, İstanbul ve Ankara havalimanlarında gümrük fazlası ürünleri tedarik edebilirsiniz. Bazı kurumlar bu malları çok ucuza toptan satın alırlar ve ihale ile diğer küçük işletmelere satarlar.

İzmir Defolu Parti Malı İç Çamaşırı

İzmir ilinde defolu parti malı iç çamaşırlarını satın alabilirsiniz. Bu ürünler, Bursa, Kocaeli, Denizli, Manisa, Konya, Kayseri, Adana gibi illerden gelip burada çok daha ucuza satılmaktadır. Urfa ve Gaziantep de son yıllarda toptan iç giyim satmaya başladı.

Son olarak size önereceğimiz çok ucuz şekilde parti malı ucuz iç giyim ürünlerden söz etmek istiyorum. Bunlar üretim esnasında hatalı yapılan ve defolu üretilen ayıplı mallardır. Bunları iç piyasada ya da dış piyasada satmak çok zor olduğu için genelde kilo ile satılmaktadır. Bunları çuval çuval satın alıp dükkanınızda yine tane usulü ama biraz kar katarak satabilirsiniz. Defosu çok büyük olmayan ürünler olarak bunlar tercih edilebilir.

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2022

İstanbul’da toptan iç çamaşırı satan yerlerle irtibata geçtiğinizde kilo ile iç çamaşırı fiyatlarını 2021 güncel liste halinde öğrenebilirsiniz. Buradan kesin fiyat vermek doğru olmaz; çünkü dolar kuru ile sürekli olarak fiyat güncellemesi olmaktadır.

Merter, güngören gibi büyük toptancı bölgelerinde kilo ile iç giyim ürünleri satın alabilirsiniz. İstanbul’da marka ve defolu ürünleri ihracat fazlası olarak satan bu büyük firmalar size uygun ucuz yollu mallar göndermektedir.

“Toptan İç Çamaşırı Satan Yerler” üzerine 10 yorum

  1. merhablar ben izmirde corap ve iççamaşir işine girmek istiyorum toptan ve perkenda toptan fiyatlarınız nasıl

    Cevapla
  2. merhaba iç çamaşır işine girmek istiyoruz toplu ve uygun alabileceğimiz yerler konusunda destek olabilir misiniz Denizli ye gitmeyi düşünüyoruz bunun için Kocaelideyim fikir verebilirseniz sevirinim

    Cevapla

Yorum yapın