Kütahya’da Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İlanları2022

Bu günkü makalemizde sizlere Kütahya’da evlere işveren firmalar hakkında bilgi vereceğiz.  Başta tekstil firmaları olmak üzere günümüzde pek çok sektör evlere ekiş vererek ev hanımlarına destek olmaya devam etmektedir. Uşak’ta evde ekiş almak isteyenler “ Kütahya paketleme İŞKUR ilanları, Kütahya’da paketleme işleri nelerdir? Evde ekiş almayla para kazanabilir miyim? Evde paketleme işi almak için nerelere başvuru yapmalıyım “  Gibi pek çok konuyu araştırmaktadırlar.

Firmalar son dönemlerde gerek salgın hastalıklardan dolayı, gerekse maliyeti düşürmek için evlere paketleme işi verimini artırmışlardır. Evde paketleme işlerini herkes yapabilmektedir. Fakat en çok ev hanımları tercih etmektedir. Detaylar makalemizde.

Evinizden Çalışın Ayda 5000 TL Kazanın

Kütahya’da evde paketleme işleri ev hanımları tarafından büyük rağbet görmektedir. Peki, evlere hangi paketleme işleri verilmektedir?

 

 • Evde sabun paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Davetiye paketleme
 • Çorap paketleme
 • Maske paketleme
 • Galoş paketleme
 • Mandal paketleme
 • Kürdan paketleme
 • Mum paketleme

Gibi birçok paketleme işleri evlere verilmektedir. Evet, hanımlar evinizde paketleme işi alarak ayda 5000 TL kazanabilirsiniz. Fakat paketleme işinde hız çok önemlidir. Yapılan paketleme kadar ücret alısınız. Ne kadar fazla paket o kadar çok para.

 

Paketleme işlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus: Firma tarafından verilen paketleme işi zamanında teslim edilmeli. Zamanından sonra teslim edilen ürünler güven sorunu oluşturur. Ve tekrar iş almanız neredeyse imkânsız hale gelir.

Not: Firmalar 2022 yılında da evde ekiş olarak paketleme işi vermeyi devam etmeyi düşünmektedirler.

Kütahya’da Evde Sabun Paketleme 2022

Evde sabun paketleme işi en kolay paketleme işlerindendir. Firma zaten size paketlenecek mumları hazır olarak gönderir. Ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz. Yapılacak işlem; sabunları paketlere yerleştirip kolilere koymak.

Sabun paketleme için gerekli malzemeler ise:

 • Sabun
 • Maket bıçağı
 • Makas
 • Koli
 • Koli bandı

Evde sabun paketleme kolaydır. Ve ücret olarak da iyidir. Bu yüzden çok rağbet görmektedir. Sabun paketleyerek ayda 2000-3000 TL kazanabilirsiniz. Eliniz hızlıysa ve bir grubunuz varsa ücretiniz kat kat artacaktır.

NOT: Tüm paketleme işlerinde paket başı ücretlendirme yapılmaktadır. O yüzden grupla çalışma bireysel çalışmaya göre daha kazançlı olacaktır.

Firmalar 2022 yılında da Uşak’ta ekiş olarak evde sabun paketleme işi vermeyi planlamaktadırlar.

Altıntaş’ta Kına Paketleme

Kına paketleme işi her şehirde yapılmaktadır. Özellikle düğün sezonu açıldığında firmalar kına paketleme işinde yetişememekte ve evde ekiş olarak gönderilmektedir. Evde kına paketleme işi ile ayda 2000 -3000 TL kazanabilirsiniz.

Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

 

Kına paketleme işi oldukça kolay ve zahmet gerektirmeyen evde paketleme işlerindendir. Firma zaten size paketlenecek malzemelerin hepsini gönderecektir. Gerekirse firma yetkilisi paketlemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir. Fakat genellikle firmalar malzemelerinin yanına 1 tane örnek paketlenmiş kına koymaktadırlar. Siz de örneğin aynısını kendiniz yaparsınız. İşlem bu kadar basittir.

 Kına paketleme işi 2 şekilde yapılabilir.

 1. İlk paketleme şeklinde kınalar çuvallar içerisinde firma tarafından evinize kadar getirilir. Hassas terazi yardımıyla tartarak küçük poşetlere doldurulur. Kolilere konulup paket edilir. Firmaya gönderilmek üzere kargoya teslim edilir. Bu tür paketlemeler daha çok kuruyemiş dükkânlarına ve aktarlara gönderim amaçlıdır.
 2. Kına paketleme işinde ise organizasyon amaçlıdır. Yani organizasyon işleriyle ilgilenen firmalar aktarlardan ya da esnaftan toptan kınayı alır. Düğün için yani kına organizasyonu için paketleme yaptırır. İşte böyle zamanlarda da bu paketleme işi evde ek iş olarak verilmektedir.

Kına Paketlerken Kullanılan Malzemeler

 • Şeffaf poşet
 • Makas
 • Tül
 • Karton kutu
 • Hassas terazi
 • Kına ölçüm bardağı

     Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Kına paketleme işi kolay olduğundan birçok ev hanımı evde paketleme işi olarak kına paketleme işi almaktadır. Bazıları kına paketleme işini aylık olarak yapmaktadır. Bazıları ise kına paketleme işini düzenli olarak almakta ve geçimini bu işle sağlamaktadır. Kına paketleme işi aylık 1500-3000 TL arası para kazandırmaktadır.

 

Altıntaş’ta ikamet edip de evde kına paketleme işi yapmak isteyenler firmalar a ve esnaflara başvuru yapabilirler. Fakat başvuru kaynakları arasında en güvenilir yol İŞKUR aracılığıyla başvuru yapmaktır. İŞKUR’ gidip evde ekiş yapmak istediğinizi belirtirsiniz. İŞKUR görevlileri de evde ekiş başvuru formu doldurturlar. Bu şekilde evde ekiş kaydınız oluşturulmuş olur. Bu formda kişisel bilgileriniz, daha önceden varsa iş tecrübeniz ve iletişim bilgileriniz kayıt edilir. Evde ekişle ilgili bir iş olduğunda bu formdan size geri dönüş yaparlar.

İŞKUR Evde Kına Paketleme İşi

Emet’te Kürdan Paketleme 2022

Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarının evde ekiş alma talepleri günden güne artış göstermektedir. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda çalışma imkânı olmayanlar, emekliler hatta üniversite öğrencileri bile evde ekiş almaktadırlar.

Evde çalışıp da ne yapayım sanki ne kadar para kazanabilirim ki? Dediğinizi duyar gibiyim. Fakat düşüncelerinizin aksine evde ekiş alarak çalışma kazanç sağlayan işler arasındadır. Çünkü dışarıya çıkmadan evinizde çocuklarınızla iş yapmak size oldukça keyif verir. Hem de zamanınızdan tasarruf sağlar. Firma size paketlenecek tüm malzemeleri gönderdiği için cebinizden de para harcamazsınız.

İşte evde paketleme işlerinden biri de kürdan paketleme işidir. Siz de evinizde kürdan paketleyerek ayda 2000-3000 TL kazanabilirsiniz. Bütçenize güzel bir katkı sağlayabilirsiniz.

Kürdan Paketleme İşi Yapılışı

Kürdan paketleme işi de son yıllarda tercih edilmektedir. Kürdanlar bir kutu ya da çuvalla evinize gönderilir. Dağınık haldeki kürdanlar birleştirilir. Ve parça parça şeffaf poşetlere uşak ayrılır ve ağzı kapatılır. Ve kutulara yerleştirilir.

Kütahya Evde Ekiş Almada Başvuru Yerleri 2022

Evde ekiş alarak paketleme işi yapmak son dönemlerde giderek artış göstermektedir. Özellikle pandemiden dolayı neredeyse dışarıda çalışma azalma göstermiştir. Firmalar daha fazla evlere ekiş vermeye başlamışlardır. Belediyeler, İŞKUR, esnaflar, firmalar evde ekiş veren kurum ve kuruluşların başında gelmektedirler.

Son zamanlarda Halk eğitim merkezleri de el sanatları boncuk, nakış, örgü alanlarında kurslar düzenleyerek ev hanımlarını yetiştirmeyi hedeflemişlerdir. Bu şekilde el işi göz nuru emek gerektiren işlerin yapılması ve öğretilmesini hedeflemektedir. Bu şekilde evinde el işi yapıp çeyiz mağazalarına paket işi yaparak teslim eden ev hanımlarımız da artış gözlenmektedir. Yani Halk Eğitim merkezlerimiz de bayanlarımızın kendilerini geliştirmesine katkı sağlamaktadır.

Halk Eğitim Merkezleri de Evde Ekiş Yapmak İsteyen Bayanları Desteklemeye Devam Etmektedir

İŞKUR’ Başvuru Yaparak Evde Paketleme İşi Alma 2022

 

İŞKUR evde paketleme işi yapmak isteyenlerin ilk başvuru kayıtlarının oluşturulduğu merkezdir. Burası resmi kurum olduğunda evde ekiş ilanları ilk önce İŞKUR’ a gelmektedir. İŞKUR aracılığıyla evde ekiş almak daha garantilidir.

 

İŞKUR’a evde ekiş kaydınızı oluşturmak için ilk olarak; ikametgâhınıza en yakın İŞKUR ‘a gidersiniz. Kayıt formunuz oluşturulur. Burada temel kişi bilgileriniz sisteme kayıt edilir. Evde ekiş ilanı olduğunda İŞKUR iş için size dönüş yapar. İş hakkında bilgilendirme yapar.  Siz de bu şekilde paketleme işi verecek firma ile iletişime geçersiniz.

Firmaya Şahsen Başvuru Yapma

Evde ekiş alma yollarından bir diğeri de firmaya şahsen başvuru yapmaktır. Şahsen başvuru yapmak da işi almak açısında olumludur. Firma yetkilisi verilecek paketleme işinin detaylarını anlatır. Ücretlendirme nasıl olacak? Paketlemelerde hangi hususlara dikkat edilecek? Gibi konularda bilgilendirme yapar.

Firmalardan paketleme işi almak avantajlıdır. Fakat firmalar paketle için zamanında ürün teslimi çok önemlidir. Ürünler eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Güven açısından son derece önemidir. Paketleme işinden tekrar iş almak istiyorsanız ürünleri tam olarak ve zamanında teslim edin.

 

Kütahya’da Evlere İşveren Firmaların Telefon Numaraları

 1. 0274 216 54 0
 2. 0274 584 23 4
 3. 0274 157 21 2
 4. 0274  367 85 7
 5. 0274  157 03 1
 6. 0274 589 518
 7. 0274 156 98 3
 8. 0274 236 20 5
 9. 0274 147 19 6
 10. 0274 328 20 9

 

 

 

 

 

Yorum yapın