İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar

İstanbulda senetle kredi veren yerler hakkında bilgi sahibi olmayanlar için, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında senetle elden kredi veren firmalar hakkında telefon ve iletişim bilgilerini sizin için araştırarak elden nakit bulma konusunda size yardımcı olacağız. Bunun için acil nakit lazım diyorsanız size gösterdiğimiz yöntemleri kullanabilir ve senetle kredi çekme 2019 şansını değerlendirebilirsiniz.

İstanbulda Senetle Kredi Veren Kuyumcular

Önceleri kuyumcuların nakit dışında altın satmadıklarını biliyorduk. Son çıkan düzenlemelere göre artık sarraflar kredi kartı ile altın satabilir duruma geldi. Şimdi yeni bir düzenleme daha çıkacak olup bu düzenlemeye göre de artık kuyumcular senetle kredi verebilir duruma gelecektir. Özellikle senetle altın satan kuyumcular bu işlemleri altın satışı adı altında gerçekleştirip size nakit para sağlamak noktasında size destek olacaktır. Tabi belli bir kar oranı da almaktadırlar. İstanbul mecidiyeköy kuyumcular çarşısı senetle altın satan kuyumculara ev sahipliği yaptığı ifade edilmektedir. Hangi kuyumcu direkt senetle altın satıyorum diyor bunun ilanı yok ama adres bilgisi olarak İstanbul Mecidiyeköy kuyumcular çarşısı olduğu bilinmektedir. Senetle altın satan ve dolayısı ile senetle elden kredi veren kuyumculara bir göz atabilirsiniz.

İstanbul Elden Kredi Veren Yerler Kişiler

Birçok kişi internet üzerinden senetle elden kredi veriyorum diye ilan verir ama bu kişilere dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü, ön ödeme isteyerek size kredi çıkartacağız diyen kişiler genelde insanları kandıran tipler olmaktadır. Bunun yerine senetle elden kredi veren kurumlara ve varsa resmi çalışan kişilere başvuru yapmalısınız. Özellikle faktöring denilen firmalar ve ikrazatçılar senetle elden nakit vermektedir. Bu yerlerin çalışma koşulları senet ya da çek bozdurma sistemi ile özetlenmektedir.

İstanbul Borç Para Veren Galericiler

İstanbul içinde elden senetle borç veren galericiler olduğu bilinmektedir. Ama bunların da çalışma yolları direkt elden nakit vermek olmayıp, bunun yerine size senetle araba satarlar. Bu arabayı ister yine aynı galericiye satarsınız isterseniz başka bir galericiye satarak arabayı nakit paraya çevirirsiniz. Bunu yapan birçok galeri vardır. Ama şunu unutmayın. Bu galericilerin sattıkları arabalar genelde daha pahalı olup nakit para temini için zorunlu bir tercih olmalıdır.

Senet İmzalatıp Borç Veren Kişilerin İletişim Bilgiler

Bu kişiler internet üzerinden nakit veriyorum, senet karşılığı nakit borç para verilir şeklinde ilanlara çıkmazlar. Çünkü bizim de tasvip etmediğimiz gibi yasal olarak çalışmalar da vardır. Bu kişiler, senetle kredi verirken dikkatli olurlar yani. İstanbul’da daha çok; Fatih, Bağcılar, Beyoğlu, Zeytinburnu, Beykoz, Kadıköy, Bostancı, Bağcılar, Avcılar, Esenyurt, Kartal, Pendik, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece gibi semtlerde işlem yaparak isteyenlere nakit para sağlarlar.