Senetle Traktör Satan Yerler

Son yıllarda çiftçilerin maddi zorlukla yaşamaları nedeni ile birçok araç gereci artık peşin alacak para bulamadığı için taksitle alma yoluna gitmektedir. Bunların başında da traktörler gelmektedir. Birçok tarım çalışanı artık senetle traktör satanlar, vadeli traktör veren galericileri araştırmaktadır. Peki peşinatsız vadeli traktör nasıl alınır kimler satmaktadır?

Peşinatsız Vadeli Traktör Satan Galericiler

Galeriler genelde uygun fiyata mal sattıklarında peşinat isterler ya da bütün paranın tamamını alırlar; ama bazı durumlarda vade farkı koyulara peşinatsız taksitle traktör satarlar. İkinci el makine almak isteyenler için düşünülmüş olan bu fırsatlardan yararlanmak isteyen çiftçilerimiz galericilere istenilen belgeleri vererek hemen aynı gün içinde traktör sahibi olabilir.

İstanbul, Konya, Şanlıurfa, Diyarbakır, Manisa, Aydın, Muğla, Eskişehir, Antalya, Mersin, Adana, Ceyhan, Silifke, Çanakkale, İzmir, Karaman, Gaziantep, Mardin, Samsun, Afyon, Uşak, Karaman, Sivas, Kayseri, Bursa, Kocaeli, Çankırı, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Van, Erzurum, Ankara, Çorum, Yozgat, Bayburt, Kahramanmaraş, Malatya ve daha birçok ilimizde senetle traktör satan firmaları bulabilirsiniz.

Taksitle Traktör Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taksitle traktör satan kişiler genelde galerici olurlar; ama bazı durumlarda sahibinden taksitle senetle traktör satışı yapan kişiler de olabilir. Bu kişiler genelde evraksız belgesiz traktör satışı yapmak istiyor olabilir. Noter onaylı olarak satış yapamayan araç sahipleri bu sefer elden anlaşma sözleşme yaparak noter satışı olmadan evraksız traktör satmaya çalışmaktadır. Bu makineler trafiğe çıkamaz; ondan dolayı alırken çok dikkat ediniz. Ucuz diye bunu almaya çalışırsanız sonra zarar edebilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Satılık Traktör Vade Seçenekleri

Peşinat istemeden ürün satmak isteyenler genelde size vade olarak 1 yıl vadeli, 5 yıl vadeli ürün satmak isterler. Burada fiyat farkı olacaktır. Özellikle artık 2020 senesinde kredi faiz oranlarının çok yükselmesi ve enflasyonun da fırlaması yüzünden vade farkı çok olabilir. Bu yüz yüze pazarlık yapılarak halledilebilecek bir durumdur. Buna dikkat ediniz.

Peşinatsız Sıfır Traktör Kampanyaları 2020

İkinci el traktör ile uğraşmak istemeyenler ya da sıfır ile ikinci ek fiyat farkı az olan markalar için ikinci seçenek olarak sıfır traktör alma seçeneğidir. Birçok marka 2020 yılı traktör kampanyaları avantajları sunmaktadır. Özellikle; Türk fiat, Newhollan, Jhon Deree

Tümosan, Massey ferguson, TT serisi, Erkunt, Ford ve daha birçok marka büyük avanatajlar sunmaktadır. Peşinatsız sıfır traktör kampanyaları 2020 yılında devam ediyor. İkinci el olarak senetle traktör satanlar ile uğraşmadan, peşinatsız vadeli sıfır traktör sahibi olabilirsiniz.