Sevgiyi Yaşama Katabilmek

Sevgiyi Yaşama Katabilmek Yaşamın size getirdiği zorluklar karşısında verdiğiniz tepkiler hayata sevgiyle bakmanızı sağlayan önemli bir ayrıntı. Çok istediğiniz ve gerçekleşmeyen her ne ise belki de bu şekilde olmasının size gün gelip daha iyi sonuçlar doğuracağını bilmelisiniz. Herkesin hayatında var olan olumsuzluklar illaki vardır. Bu olumsuzlukları tersine çevirerek başkalaştırıp hayata katabilirsiniz. Geçmiş hataların sonuçlarını deneyimlere eklemek ve buna göre yeni yollara ufuklara yelken açabilirsiniz. . Ve her şeyden öte sizin etki edemediğiniz bir ilahi gücün varlığını kabul edin. Bu durumu bazeb akışına bırakıp izlemek daha sevgi dolu gözlerle bakabilmenize yardımcı olan küçük detaylardır.

Sevgiyi Yaşama Katmak

Sevgiyi yaşama katmak denildiğinde çoğunluğun aklına gelen Pollyannacılık kavramı olabilir. Gerçek ise öyle değil ! Aslında bahsettiğimiz şey bu hayatta kötülerinde var olduğunu kabul etmektir. Ancak kötüye maruz kalsak bile umuttan vazgeçemeden sevgiyle yaşama bakabilmektir. Tabi ki bir çok kişinin başına sevgi kelimesini inançsızlaştıracak olaylar gelmesi kaçınılmazdır. Bu en basitinden çok sevdiğiniz o kişinin sizi terk etmesi olabilir. Siz sevgiyle yaklaşsanız bile bir türlü size kanı ısınmayan yöneticiniz olabilir. Yada kimsenin hoşlanmadığı belki de kriminal detaylar barındıran dünyadan tüm sevginin alındığını düşündüren bazı olaylar. Bunlara şahit oldukça sevginin yok olduğunu düşünmek için çok fazla sebepler görünüyor. Lakin bir yerlerde sevgiyle büyüyen tohumlar, sevgiyle yeşeren ağaçlar, sevgiyle ışıldayan gözler olduğunu unutmayın. Böylelikle en azında hala gülümsetecek detaylara sahip bir dünyada yaşadığımıza inancımız artacaktır. Sevgiyi Yaşama Katabilmek Bunu başarırsan hayatında devrim niteliği taşıyan yeni güzel günlere merhaba demiş olacaksın.

Hayata Gülümseyin

Sevgiyi Yaşama Katabilmek Sevgiyi hayata katmanın bir diğer yolu gülümsemektir. Siz gülümsediğinizde doğa ve doğada bulunan canlılar size gülümsemeye başlarlar. Evet uzun zamandır gülümsemediyseniz bu zaman alacaktır belki ama siz gülümsediğinizde evren gülümser. Kötü anlar yaşadığınızda buna inanmak biraz daha zor olacaktır. Evet aslında gülümseyen gözlerinizi kaldırıp dünyaya baktığınızda her şeyin sevgiyle yaratıldığında tanık olacaksınız. (Gülümsemek Neden Önemlidir)  Sevgiyi yaşamınızın tam merkezine alacak olan yaklaşımlar sergilemeye devam etmelisiniz. İstikrarlı bir hayat ve inanç o güzelliklerin hayatınıza girmesini sağlar. İnanarak sevgiye yönelmek sevgiyi yaşamınıza katmanızı sağlayan en önemli ayrıntıdır. Unutmayın ki sevgiyle yaratıldı bu dünya. Sevgi ile hayatınızı yeniden inşa etmek için çok geç değil ilk adımı atarak hayata merehaba deyin.