Denizbank Mediamarkt Kredisi Nasıl Kullanılır

Mediamarkt başta telefon olmak üzere, her türlü elektronik ürün, beyaz eşya gibi ürünleri taksitli şekilde müşteriler ile buluşturmak amacı ile Denizbank ile bir kredi anlaşması imzalamış ve bu anlaşmaya istinaden taksitli telefon ya da yine peşinat olmadan kredili şekilde beyaz eşya kullanmak isteyenlere kolaylık tanınmaktadır. Medimarket’ten Denizbank kredisi ile ürün almak isteyenlerin yapması gerekenleri ve nereye sms göndereceklerini burada yazdık. Media mark denizbank kredi sms numarasi, sms sorgulama, kredi başvuru sms ve taksitli telefon seçeneklerini bu yazımızda kaleme aldık.

Denizbank Mediamarkt Kredisi Nasıl Çekilir?

Bunun için birden fazla seçeneğiniz var. Bunların nasıl olacağını açık şekilde yazıyoruz. Birinci seçenek olarak öncelikle Mediamarkt mağazasına giderek orada bulunan bir Denizbank Standında kredi başvurusu yapıp, onaylanması durumunda hemen istediğiniz ve kredi limiti dahilinde ürünü satın alabilirsiniz.

Denizbank kredi başvuru standında bulunan görevliler size bir SMS numarası verecektir. Bu numaraya ayrıca T.C kimlik numarasını ve size verilecek özel kodu ekleyerek ilgili sms numarasına gönderiyorsunuz. Kısa mesajdan sonra size bir onay gelecektir. Eğer krediniz hemen onaylanırsa bu sefer size ne kadar kredi limiti çıktığı görülecektir. Bu limit dahilinde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Örneğin, 4000 TL kredi çıktı ise sadece taksitli şekilde 4 bin TL’lik ürün alabilirsiniz.

Kredi limitinin neye göre belirlendiğini aşağıda ayrıca yazdık.

Mediamark DenizBank Kredi Başvurusu İçin İkinci Adım

Yukarıda mağazada yapacağınız başvuru yanında isterseniz evinizde de Denizbank mediamark kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vereceğimiz linke girerek hemen kredi başvurusu yapabilir ve size çıkacak kredi miktarına göre mağazaya giderek mal satın alabilirsiniz.

Mediamarkt üzerinden Denizbank kredi başvuru adresi; Mediamarkt kredi başvurusu

 

Mediamarkt Kredi Limiti Neye Göre Belirlenir?

Kredi başvurunuzu ister mağazadan ister internet üzerinden yapın burada size özel bir limit belirlenmektedir. Burada yine Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulan kredi notunuz çok önemli olmaktadır. Findeks kredi notuna göre ve ödeyebileceğiniz kredi limitinize göre 500 TL ile 8000 TL arasında size bir kredi çıkmaktadır. Bu krediyi nakit olarak almıyorsunuz. Mağaza içinde hemen ilgili ürün üzerinden alışveriş yapıldığı için para elinize geçmeden teknoloji mağazasının kasasına girmektedir. Yani kredi limiti sizin findeks notunuza ve daha önce bankalardan çekmiş olduğunuz kredi ve 3. olarak da kullanmış olduğunuz kredi kartlarına göre belirlenmektedir. Düşük ve yüksek çıkması sizin bankacılık işlemlerinizin iyi olup olmamasına bağlıdır. Mediamarkt denizbank kredi sorgulaması için mağazaya gidip hemen sms de gönderebilirisiniz.

 

Not: media markt denizbank kredi sms numarasi burada yer almaktadır. Taksitli Alışveriş yapmanız için öncelikle KREDİM boşluk TC KİMLİK NUMARASI’nı yazıp 3280’e SMS göndermeniz gerekiyor. (KREDİM 12654211215 à 3280)

İlgili youtobe tanıtım videosu

Mediamarkt Denizbank Taksitli Ürün Detayları

Ürünleri 12 aydan 24 aya kadar taksitle satın alabilirsiniz. Daha az vade yapmak isterseniz örneğin, 9 ay, 6 ay, 18 ay gibi vadeleri de isteyebilirsiniz. Aldığınız kredi limitine göre ürün satın alabilirsiniz. Size çıkan nakit para ile sadece ürünü satın alabilir bunun yanında ürün aksesuarlarını ek olarak satın alamazsınız. Bu aksesuarları ancak kendi cebinizden ek para çıkartarak satın alabilirsiniz. Garanti koşulları aynen devam etmektedir. Ürünleri değiştirebilir ve ilgili servis desteğini alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için mediamarkt kredili taksitli ürün sayfasına bakınız. Mediamarkt taksitli ürün sayfası