Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 PUBG Mobile, ortaya çıkışından bu zamana kadar oldukça geniş hayran kitlesi kazanmış önemli bir oyundur. Bu oyunda en iyi olmak için savaş alanına atlayan milyonlarca oyuncu var. Bu milyonlarca oyuncu arasından size şu anda Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 listesini hazırladık. Onları idolünüz yapmak ve onlardan önemli taktikler öğrenmek istiyorsanız, bu yazıyı okumak sizin için bir zevk olacak.

Hazırladığımız bu en iyiler listesindeki sıralama, oyuncu istatistikleri, geçmiş turnuvalar, genel istatistikler ve beceri setleri dikkate alarak hazırlanmıştır.

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022

PUBG Mobile bir şans, beceri ve strateji oyunudur. Üçüne birden sahip olan bir kişinin, savaş meydanında sürekli galibiyet almaması için hiçbir sebep yoktur. PUBG Mobile milyonlarca günlük oyuncuya ev sahipliği yapar. Dünya genelinde her oyuncu oyunda farklı tecrübe ve beceri seviyesine sahiptir. Tüm bu oyuncular arasında, oyunda en iyi olarak ilan edilecek bir seviyeye kadar ustalaşmış bazı oyuncular var. Aşağıda sizi onlarla tanıştıracağız.

1- XQF PARABOY

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 XQF Paraboy kullanıcı adına sahip Zhu Bocheng, PUBG Mobile rekabetçi arenasında çeşitli çatışma senaryolarının en tecrübeli ve yetenekli uygulayıcılarından biridir. Şu anda X-Quest F takımında oynayan Çinli bir oyuncudur. Paraboy’un yurt içi ve yurt dışı turnuvalardaki hakimiyeti, oynadığı hemen hemen her turnuvanın MVP’si olmasıyla anlaşılabilir. Kazandığı bazı büyük MVP’ler şunlardır; 42 öldürme ile PMCO Global Finalleri’nde (Spring Split) MVP olarak yer aldı ve PEC’de en iyi 2. en iyi skor alan unvanına sahip oldu.

Paraboy daha önce başparmakla oynayan bir PUBG Mobile oyuncusuydu ama şimdi 4 parmaklı olan pençe düzenine geçmiştir. Her zaman tam Jiroskop hakimiyetine sahip bir oyuncu olmuştur. Dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusunun kim olduğunu kime sorduğunuz önemli değil, Paraboy’un bahsi mutlaka geçecektir.

2- BTR ZUXXY & BTR LUXXY

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 BTR Zuxxy kullanıcı adına sahip Bagas Pramudita, ve BTR Luxxy kullanıcı adına sahip Bagus Prabaswara ikilisi PUBG Mobile canavarları olarak bilinen ikiz kardeşlerdir. Bu iki Endonezyalı oyuncu BTR  RA takımında oynuyor. Bu PUBG Mobile dahilerinin her ikisi de oynadıkları her PUBG Mobile turnuvasında baskın oyunlarıyla göze çarptı. Zuxxy, PMCO Küresel’de (Fall Split) 2019’da MVP oldu. Luxxy ise ikinci en çok öldürme ile ikincilik aldı.

Luxxy özellikle keskin nişancılığıyla tanınır. Zuxxy ise muhteşem bir çatışma oyuncusudur. İkili, dünyadaki en genç ama en yetenekli dünyanın en iyi pubg mobile oyuncuları listesinde olma unvanını elinde tutuyor.

3- 4 AM 33SWANOVO

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 4 AM 33Swannovo kullanıcı adına sahip Wu Hongsen, Paraboy ile kıyaslanacak derecede iyi bir oyuncudur.  4 AM 33Swannovo PEC 2019’da ‘En İyi Skor’ ve MVP unvanlarını kazandı. Swanovo 4 Angry Men için oynayan  Çinli oyuncudur. Swanovo ve ekibi, özellikle bomba ve molotof gibi atılabilir patlayıcıların kullanımıyla tanınıyor. Bu oyuncu, küresel PUBG Mobile turnuvasında henüz yükselmedi. Ancak, bir turnuvada oynadığı anda, delice becerileri ve refleksleriyle kesinlikle birçok kişinin dikkatini çekeceğinden yüzde yüz emin olanlar var.

4- XQF ORDER

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 XQF Order kullanıcı adına sahip Cheng  Zehai, XQF takımından bir başka Çinli oyuncu2019’da PEL için Paraboy ile birlikte oynayacağı kadroya katıldıO zamana kadar bu takımın baş düşmanlarından biriydi. Order’ın XQF takımı kadrosuna eklenmesi takım için harika oldu. Takım PEL’de 2. oldu ve PEC finallerini kazandı. XQF Order, yakın mesafe çatışmalarda çok başarılı ve Paraboy’un orta mesafe oynanışıyla olan sinerjisi mükemmel bir şekilde uyuşuyor. Paraboy’dan sonra Order, XQF takımında en fazla öldürme sayısına sahip.

5- RRQ EARNY

https://www.youtube.com/watch?v=SCYK_kvaMyw

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 RRQ Earnny kullanıcı adına sahip Wachirawit Ramangkool, RRQ Athena takımında oynayan Taylandlı bir PUBG Mobile oyuncusudurEarnny daha önce EVOS Burnout takımında oynadı ve ardından Ocak 2019’da RRQ Athena’ya katıldı. Takıma katılması dikkat çekiciydi ve onun katılmasıyla RRQ daha da iyi bir takım oldu. Earnny, ekibi için baskın bir rol oynar ve oyunlarda ekipteki en yüksek öldürme sayısına sahip oyuncudur. RRQ Earnny yalnızca silah gücüne güvenmekle kalmıyor, aynı zamanda zekasını rakiplerini alt etmek için de kullanıyor. Harika becerilere ve oyun anlayışına sahip eksiksiz bir oyuncu.

6- TSMXENTITY JONATHAN

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 TSMxEntity Jonathan kullanıcı adına sahip Jonathan Jude Amaral en başarılı Hintli PUBG Mobile oyuncularından biridir. Halen TSMxEntity takımı için oynuyor ve takımın sıcak çatışma başlatma rolü olan oyuncusudur. Jonathan şaşırtıcı becerilere sahip ve takım için değerini defalarca kanıtladı. PMCO Küresel (Fall Split) 2019’da Jonathan En İyi 5 Fragger arasındaydı. Son zamanlarda yapılan, PMIS 2020 Yarı Final oyununda tek bir oyunda 16 kişi öldürdü.

Jonathan’ın şu ana kadar geliştiği hızda gelişmeye devam ederse, yakında dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusu olabileceğini düşünenler var. Hem mükemmel bir hassasiyetle sniper kullanan hem de yakın mesafe çatışmalarda harikalar yaratan bir oyuncu.

7- FAZE BULSHARK

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 FaZe Bulshark kullanıcı adına sahip Ratchapol Maneerat, Team FaZe için oynayan Taylandlı bir PUBG Mobile oyuncusudurDaha önce EVOS takımında oynadıBulshark, ‘Fatih’ seviyesine ulaşan ilk PUBG Mobile oyuncularından biriydi. 2018 yılı boyunca oyunlarda ve turnuvalarda gözde oyuncu oldu. Şimdi yeni takımıyla eski ihtişamını yeniden yaşıyor ve her gün adına yeni başarılar yazıyor. Bulshark takımda her rolü oynayabilecek eksiksiz bir oyuncudur. Saldırıdan keskin nişancılığa, destekten rush’a kadar her şeyi biliyor ve planları mükemmel bir şekilde çalışıyor.

8- OR SCOUTOP

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 OR ScoutOP kullanıcı adına sahip Tanmay Singh, Hintli bir PUBG Mobile oyuncusu ve yayıncısıdır. Orange Rock takımı için bir eSporcu ve Fnatic takımı için içerik üretici olarak çalışıyorScout, PUBG Mobile’ın ilk Hintli ‘Fatih’idir. Çin BETA versiyonunu başlattıklarından beri oyunu oynuyorScout, PEC 2019’daTop 10 Fraggers‘ listesinde Çinli olmayan tek oyuncuydu. Ayrıca bir dünya rekoru olan tek bir PEC Finals oyununda 11 kişiyi öldürdü. Scout Hindistan’da milyonlarca PUBG Mobil oyuncusu için idol oldu diyebiliriz. Herkes onu oynarken izleyerek oynamayı öğrenmeye çalışıyor diyebiliriz. Adanmışlığın ne olduğunu bilmek istiyorsanız, kesinlikle bu adamın oyununu izlemelisiniz.

9- C9 BEOWULF

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 C9 BeoWulf kullanıcı adına sahip Jack Schultz, Cloud9 takımında oynayan bir Amerikan PUBG Mobile oyuncusudurBeowulf ekibi için oyunuyla ve baskınlığıyla çok faydalı bir oyuncu. 2018’den bu yana uzun bir başarı listesiyle Amerika’nın en iyi PUBG Mobile oyuncusu olarak kabul ediliyor. PMCO Fall Split: NA 2019’un galibi ve turnuvanın en iyi oyuncularından biriydi. Ekibi PEC 2019’da ve PMSC 2019’da 4. oldu. PUBG Mobile öğrenmek istiyorsanız BeoWulf oynarken izlemelisiniz. O da Güney Amerika ve Kuzey Amerika’da oyuncular için idol oldu diyebiliriz.

10 TQ MARCO

https://www.youtube.com/watch?v=wBCs4iOSBGc

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022 TQ Marco kullanıcı adına sahip Marco Poppitti, Team Queso için oynayan Uruguaylı bir PUBG Mobile oyuncusudur. Marco, 2019’daki başarıları boyunca ekibinin kilit oyuncusu oldu. PMCO Fall Split: SA Regional Qualifiers’ta Top Fragger’ oldu ve yarı final ve finallerde de en iyi fraggerlar arasında yer aldı. Marco’nun oyununu kim izlerse izlesin, hızlı oynanışından etkilenir. Marco ayrıca PMCO Global Fall Split ve Spring  Split finallerinde uluslararası düzeyde kendini kanıtladı. O ve ekibi, Güney Amerika’nın en iyi performans gösteren takımları arasındaydı.

SONRAKİ 10 DÜNYANIN EN İYİ PUBG MOBİL OYUNCUSU

Bunlar, 11. ila 20. sırayı elinde tutan, dünyanın en iyi 10 PUBG Mobil Oyuncusudur;

  • 4 AM Xinhe kullanıcı adına sahip Li He -Çin
  • XQF Jimmy kullanıcı adına sahip Xu Yinjun -Çin
  • TS uHigh kullanıcı adına sahip Muhammad Dhiya Ulhaq -Malezya
  • RRQ G9 kullanıcı adına sahip Pachachai Han -Tayland
  • TQ Ayala kullanıcı adına sahip Gonzalo Ayala -Arjantin
  • OR DaljitSK kullanıcı adına sahip Daljit Singh -Hindistan
  • MiTH OnLine24 kullanıcı adına sahip Aphicha Sonsakun -Tayland
  • Uniq Yasha kullanıcı adına sahip Yan Shaban -Belarus
  • TES kKsKr kullanıcı adına sahip Hao Yang  -Çin
  • C9 UnEeVen kullanıcı adına sahip Tybalt Mallet -USA

Bunlar şu anda dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncuları olarak gösteriliyor. Uluslararası PUBG Mobil turnuvalarına göre genellikle yüksek seviyedeki takımlar, Çin ve Güneydoğu Asya takımlarından oluşmaktadır. Yüksek seviye oyuncu listesinde de aynı zamanda Çin ve Güneydoğu Asya kökenli oyuncuların baskın olduğu görülmektedir. Belli ki diğer bölgelerin oyuncuları, bu bölgelerin oyuncuları ile rekabet edebilmek için oyunlarını henüz yeterince geliştirmediler. Bununla birlikte, oyuncular yeteneklerini büyük bir özveri ile düzenli olarak geliştiriyorlar. Gelecek yıl, bu sıralama tamamen farklı bir görünüme sahip olabilir. Ancak şimdilik, bunlar dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncuları.

 

“Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın