Esenyurt’ta Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Günümüzde İstanbul’un birçok belediyesi gerek İŞKUR aracılığı ile gerekse özel sektörde hizmet veren firmalarla anlaşarak birçok sektörde evlere paketleme işi başlatmıştır. Esenyurt’ta Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar, İstanbul Belediyelerinin ve İŞKUR’un desteğiyle firmaların evlere paketleme işi başlatmasıyla firmalar kar açısından oldukça avantajlı duruma gelmişlerdir. Bu avantajların başında ve en önemli olanı da bünyelerinde en az işçi çalıştırarak işveren hem işçinin yol masrafı, yemek ve SGK gibi ek masraf gerektiren ödeneklerini minimuma indirmişlerdir.

İstanbul Belediyeleri içinde evlere paketleme ve ek kazanç sağlayıcı işveren belediyelerin içinde Esenyurt Belediyesi gelmektedir. Evinde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, hem okuyup hem çalışmak isteyen üniversite öğrencileri için paketleme işi oldukça kazançlı işler arasında gelmektedir. Esenyurt’ta Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar hangileridir? Ne tür paketleme işleri verilmektedir? Gibi konular üzerinde detaylı bir araştırma yaptık. Detaylar makalemizde siz okuyucularımıza sunulmuştur.

Esenyurt’ta Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Mandal paketleme işi, hem kolay olması hem de zevkli bir iş olması açısından paket yaparak para kazanma işleri içinde en fazla tercih edilen işler arasında gelmektedir. Esenyurtta mandal paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar mandalları çalışan elemanları vasıtası ile paketleme işi yapacak olan kişiye bizzat teslim etmektedir. Ürünü alan kişi elindeki işi istenilen zaman zarfında tamamlayıp yine aynı yöntemle firma çalışanı işçinin evine gelip bizzat işi teslim almaktadır.

Mandal paketleme işi oldukça kolay olmasından dolayı iş kısa zamanda bitmektedir. Bazen mandal paketleme işini 7/8 kişi toplanıp gurup halinde de alabilmektedir. Dolayısıyla iş verilen zamandan daha önce teslim edilebilmektedir. Bu yöntem, bireysel çalışmaktan daha etkilidir. Gurup halinde çalışma sosyolojik açıdan sosyal birlikteliği ve gurupla çalışma etkinliğini kazandırmakta olup, ekonomik açıdan da daha fazla kar sağlamaktadır.

Mandal paketleme işi ile asgari ücrete yakın maaş kazanabilmektesiniz. El beceriniz biraz daha kuvvetli ve hızlı ise asgari ücretten bile daha fazla kazanma şansınız olabilmektedir. Esenyurttta oturuyorsanız ve mandal paketleme işi yaparak evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız firma yetkilisiyle yüz yüze iletişim kurmak bu işe başlamak avantajlı olmaktadır.

Eşarp, Bone Ve Şal Paketleme İşi

Son zamanlarda paketleme işinde en fazla tercih edilen paketleme işlerinden biri de eşarp, bone ve şal paketleme işi gelmektedir. Paketleme işlemi yapılmadan önce eşarp ve şal gibi malzemeler evinize firma çalışanı tarafından teslim edilmekte olup, işi bitirmeniz için belli bir zaman aralığı verilmektedir. Eşarp ve şal katlama işinin hem avantajlı hem de dezavantajlı yönleri vardır.

Avantajlı yönü tesettür sektörünün hızla artış göstermesiyle birçok firma bu alana yönelmiş olmasıdır. Böylece evinde çalışarak para kazanmak isteyen kişilere oldukça ihtiyaç artmıştır. Dezavantajı ise; Bazen ürünler firmalardan düzenli olarak gelmemektedir. Böyle olunca size düşen işte artmakta olup; önce ürünleri katlayıp daha sonra paketleme işine başlamanız gerekmektedir. İş detaylı ve zor olduğu için bazı firmalar paketleme işleri arasından şal ve eşarp paketleme işine daha fazla ücret ödeyebilmektedir.

Esenyurt’ta Paketleme İşi Yapan Firmalarla İletişim Nasıl Sağlanmaktadır?

İş başvurusu için internet üzerinden verilen telefon numaraları ile firma yetkilisi ile görüşerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma yetkilisi başvurunuzu değerlendirip size geri dönüş yapacaktır. Fakat Esenyurt ve civarında oturuyorsanız iş başvurusu için şahsen başvuru yapmanız sizin için daha avantajlı olacağından bizzat görüşmenizi tavsiye ederiz.