Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Evlere etiket işi veren firmalar 2021 güncel bilgileri yazdık. Tek maaşla geçimin oldukça zorlaştığı dönemde çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda çalışamayan fakat eşine destek olmak isteyen, mutfak giderlerini karşılamak isteyen sigortasız bayanların artık evinde çalışarak para kazanmaları oldukça kolay hale gelmiştir. Bu durum hem ev hanımlarının evinde çalışarak para kazanmalarını sağlamakta olup, işyerleri açısından da ek masraf gerektiren; işçi yemek ücreti, sigorta ödeneği, işçinin yol masrafı gibi ek harcamaları ortadan kaldırdığı için artık firmaların çoğu eve iş göndererek iş yaptırmaya başlamıştır.

Evde etiket Kesme ve Yapıştırma İşi 2021

Peki, bayanlara evlere ek iş olarak ne tür işler verilmektedir? Bu işler genellikle az malzeme gerektiren kolay işler olmaktadır. Bu ek işler bireysel olarak yapılabildiği gibi gurup halinde de yapılabilmektedir. Son dönemlerde evlere ek iş olarak evlere etiket işi veren firmalar artmıştır. Bu işin yanında, sabun paketleme işi, şal ve bone katlama işi, nikâh ve düğün davetiyesi paketleme işi, süs, çeyizlik eşya dantel, nakış, havlu kenarı gibi el işleri yapımı ve paketleme işleri firmalar tarafından evlere en fazla gönderilen ek işlerdir.

Evde Etiket Yapıştırarak Para Kazanma

Ürün hakkında bilginin bulunduğu, cinsinin ne olduğu gibi ürün hakkında bilgi veren etiketlerin ürün üzerine işlenmesine etiket yapıştırma işi denilmektedir. Evde etiket yapıştırarak para iyi para kazanabilirim diyen bayanlar için bu iş bizce tam size göre.  Etiket yapıştırmada el faktörünün hızlı olması gerekmektedir. Çünkü etiketler fazla gelmekte istenilen sürede verilen malzemenin etiket işleminin tamamlanıp firma yetkilisine teslim edilmesi gerekmektedir.

Yapıştırılacak etiketler size firma yetkilisi tarafından adresinize kadar teslim edilecek, iş bitiminde de kapınızdan ürünler teslim alınacaktır. Etiket yapıştırma firmaları ücret konusunda farklılık arz etse de genellikle firmalar 800-1000 etikete ortalama 20 TL vermektedir. Firmalar tarafından verilen etiket sayısı çoğu bayanın gözünü korkutabilmektedir.

Fakat eli hızlı olan bir bayan etiketleme işini kısa sürede bitirebilmektedir. Ya da gurup halinde çalışan kişiler işi verilen süreden daha kısa sürede tamamlayabilmektedir. Gurup halinde çalışarak iş daha kısa zamanda biteceğinden etiket yapıştırma firmaları bu işi genellikle guruplara vermektedir. Etiketlerin fazla olması bu işten az kazanılıyor anlamına gelmemektedir. Etiket yapıştırarak aylık ortalama 800-1000 TL para kazanabilirsiniz.

Etiket Yapıştırma Firmaları İle İletişim Kurma

Sitemizin etiket yapıştırma firmaları ile herhangi bir bağlantısı olmamaktadır. Fakat sizin için araştırdığımız bazı firmaların adres bilgileri makalemizde verilmiştir. Dilerseniz siz bu firmalarla iletişime geçip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güçoğlu Makine Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Küçükyalı Mahallesi. Kılıçaslan Sokak. No/ 9

Maltepe / İstanbul

0216 417 21 **

Burak Etiket Matbaacılık Şirketi

Maltepe Mahallesi. Davut Paşa Caddesi. Kale İş Merkezi

Zeytinburnu/ İstanbul

Evlere paketleme işi veren firmalar için bakınız.