PVC Pencere Kilidi

PVC Pencere Kilidi bazen gerçekten hayat kurtarır ve sizi tehlikelere karşı korur. Yaz mevsiminde sıcak havaların yaşandığı günlerde çocuklu aileler için en büyük riskler pencereler ile balkon kapılarıdır. Buna karşı PVC pencere kilidi gibi çözümler geliştirilmiştir. Bu kilit aynı zamanda hırsızlık gibi riskleri de en aza indirmektedir.. Evdekilerin kendini daha da güvende hissetmeleri için bu ürün büyük önem taşır. Havalandırma ihtiyacının karşılanması için gereken 10-15 cm kadar boşluk bırakılması bu ürün sayesinde mümkün olabilmektedir. Bu aralık dahilinde istenilen herhangi bir aralık bırakılabiliyor. Kolayca uygulanması söz konusu olan bu kilitler yüksek miktarda basınca ve yüke karşı dirençli üretirler. Şarjlı matkap ya da tornavida ile kolayca montaj edilebilmektedir.

Pencere Kilidi Nasıl Kullanılır

PVC kapı ve pencerelere uygulanan PVC pencere kilidi monte edileceği yere vidalar yardımıyla takılır. Genel itibariyle vidalar pencere kilidi ambalajı içerisinde gelmektedir. Ürün sayesinde pencere veya balkon kapıları tamamen açılmak zorunda kalınmaz. Bu şekilde özellikle çocuklar için düşme riski kaldırılmakta ve arzu edilen havalandırma sağlanmaktadır. Tam güvenlik sağlamakta ve kilit anahtarları ile açılmaktadır. Çeşitli garanti süreleri söz konusudur. 5’li ve 10’lu gibi çeşitli opsiyonlarda satılmaktadır. Her ne kadar PVC pencereler için üretilse de her tür doğramaya uygun bir havalandırma ve güvenlik unsurudur. Paketten çıkan vidalar (akıllı vidalar) sayesinde kolayca montajı yapılabilmektedir. Modeline göre vidalar akıllı vida olabiliyor.

PVC Pencere Kilidi Emniyet

Estetik Güvenlik Çözümü Havalandırma kadar önemli olan bir konu daha var. Hırsızlığa karşı önlem almak amacıyla üretilmesi söz konusu olan PVC pencere kilidi aynı zamanda estetik bir çözümdür. Üstelik bu çözüm çok da maliyetli değildir. Sürme kapı ve pencerelere de uygulanması mümkün olan pencere kilidi, Avrupa çapında test edilmiş ve onaylanmış durumdadır. Demir, ahşap, alüminyum ve PVC gibi çeşitlerde üretilen ve modern bir çözüm olan ürün sayesinde aklınız çocuklarda kalmayacak. Eski zamanların uygulaması olan demir parlaklıklara karşı pencere kilitleri etkin bir çözümdür. Anahtarlı yapısıyla arzu edildiğinde pencerelerin tam olarak açılması ya da kilitlenmesi mümkündür.

 

PVC Pencere Kilidi Fiyatları

PVC Pencere Kilidi Fiyat Listesi

pvc pencere kilidi fiyatları (Ortalama fiyat aralığı 9 tl ile 130 tl arasında değişmektedir.)
pvc pencere emniyet kilidi fiyatları (Ortalama fiyat aralığı 10 TL ile 100 tl arasında değişmektedir.)
pvc pencere kilit sistemleri fiyatları (Ortalama fiyat aralığı 14 TL ile 200 tl arasında değişmektedir.)
pvc pencere kilit mekanizması fiyatları (Ortalama fiyat aralığı 8 TL ile 190 tl arasında değişmektedir.)

Pvc Kapı Pencere Nasıl Temizlenir ? Bu makalemiz ilginizi çekebilir.

 

Yorum yapın