ADNAN MENDERES Üniversitesi Pedagojik Formasyon Ücretleri

ADNAN MENDERES Üniversitesi Pedagojik Formasyon Ücretleri

ADNAN MENDERES Üniversitesi Pedagojik Formasyon Ücretleri 3.500,00 TL olup, ilk taksit mutlak kayıt işleminden evvela, ikinci taksit şayet II. devir derslerin başladığı hafta içerisinde belirtilecek hesap numarasına yatırılacaktır.

Ders tekrarında alınacak ücretler, yineleme edilecek derslerin kredilerinin toplam kredi içindeki payına göre hesaplanacak, toplam tahsil ücretinin yineleme edilen dersin kredi başına düşen miktarı alınacaktır.

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ FORMASYON EĞİTİMİ NASIL VERİLECEK?

Üniversitelerin kurumsal kapasitesine tabi olarak alakalı lisans programlarından mezun olan ve senatoca belirlenecek şartları taşıyan adaylar, eğitim ve eğitim bilimleri fakültesi ve eğitim bilimleri bölümü olan ve uygulama açma izni verilen üniversitelerde pedagojik formasyon eğitimi sertifika programına başvurabilecek.

Açık öğretim ve uzaktan öğretim aracılığıyla yayılan alakalı lisans programlarının mezunlarından pedagojik formasyon eğitimi programına katılmak isteyenler, şayet uygulama açılmışsa mezun oldukları üniversiteye yahut uygulama açılan başka üniversitelere müracaat yapabilecekler.

 

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ FORMASYON VEREN ÜNİVERSİTELER

Amasya Üniversitesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

Adnan Menderes Üniversitesi

Konya Selçuk Üniversitesi

Necmeddin Erbakan Üniversitesi

Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi

Marmara Üniversitesi

Yorum yapın