En İyi Akıllı Saatler | 10 Akıllı Saat Önerisi

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı saatler, kuşkusuz günlük yaşantımızın vazgeçilmez ürünlerinden biri olmuştur. Yaşam şartlarımızı son derece kolaylaştıran bu cihazlar sayesinde kimi kullanıcılar saatlerini sağlık açısından kullanabilirken kimi kullanıcılar ise bu cihazları spor amacıyla aktif olarak kullanabilmektedir. İşte, gündelik yaşantımızı son derece kolaylaştıran en iyi akıllı saatler;

Özellikleriyle Dikkat Çeken 10 En İyi Akıllı Saatler

En İyi akıllı saatler listemizi sizler için özel olarak hazırladık. Dilerseniz, özellikleriyle son derece dikkat çeken ve birbirinden özel tasarımlarıyla da göz kamaştıran 10 akıllı saati gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

1 – Apple Watch Series 5

Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen yeni akıllı saat Apple Watch Series 5 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Kalp atış sensörüne sahip olan cihaz, nabzınızı kolaylıkla ölçebiliyor. Herhangi bir problem olması durumunda cihaz, titreşimli bildirim ile kullanıcıları uyarıyor.

Sağlık konusunda oldukça iddalı bir konumda olan akıllı saat, yüksek sesli ortamlarda kullanıcıları uyarıyor. Tüm bunların yanı sıra çeşitli çeşitli spor modlarına sahip olan cihaz, Apple Music arşivindeki tüm parçaları sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalabiliyor.

2 – Apple Watch Nike Series 5

Akıllı saatler listemizde yer alan Apple Watch Nike Series 5 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Tamamen spor odaklı olarak geliştirilen cihaz, kullanıcılara koçluk görevini sunuyor.

 

Son derece zarif bir tasarıma sahip olan akıllı saat, sesli rehberli koşu özelliğine de sahip. Koşu esnasında tüm bilgileri aktif olarak hafızasında tutan cihaz, ayrıntılı istatistikleri ve ölçümleri kullanıcılarına akıcı bir şekilde sunabiliyor.

3 – Huawei Watch GT 2 Pro En İyi Akıllı Saatler

Huawei şirketi tarafından tamamen özel olarak geliştirilen yeni akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Oldukça yenilikçi bir tasarıma sahip olan yeni cihaz, safir kadranı ve titanyum çerçevesi ile göz kamaştırıyor.

100 Farklı spor moduna sahip olan cihazda sesli yönlendirme özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca, spor sonrası oluşan sağlık verilerini son derece kolay ve akıcı bir şekilde takip edebiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra cihaz da ayrıca GPS sistemi de bulunuyor.

4 – OPPO Watch

En iyi akıllı saatler listemizde yer alan OPPO Watch, şık tasarımı ve üstün özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Kullanıcılarına 21 güne kadar pil ömrü sunan cihaz, hızlı şarj özelliğine de sahip. 1,91 İnç büyüklüğünde oldukça esnek ve kavisli bir ekran yapısına sahip olan yeni cihaz, zarif yapısıyla göz kamaştırıyor.

 

Farklı egzersiz modları ile birlikte piyasaya çıkan akıllı saatte aynı zamanda kalp atış sensörü de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu kalp atış sensörü sayesinde egzersizden sonra nabızlarını son derece kolay ve akıcı bir şekilde öğrenebiliyor.

5 –  Samsung Galaxy Watch 3

Güney Kore merkezli Samsung şirketi tarafından özel olarak geliştirilen akıllı saat Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. 43 Gram ağırlığına sahip olan cihaz, 8 GB’lık dahili depolama alanı ile göz kamaştırıyor.

Tasarımsal olarak klasik bir yapıya sahip olan cihaz, kandaki oksijen seviyesini son derece kolay ve akıcı bir şekilde ölçebiliyor. Tüm bunların yanı sıra egzersiz özelliklerine sahip olan akıllı saatte akıllı yanıt sistemi de bulunuyor.

6 – En İyi Akıllı Saatler : Samsung Galaxy Watch Active 2

En iyi akıllı saatler listemizde yer alan Samsung Galaxy Watch Active 2 özellikleri ile oldukça iddaalı konumda. Son derece ince bir gövdeye sahip olan akıllı saatte kişileştirme özelliği bulunuyor. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar, cihazlarını oldukça kolay ve pratik bir şekilde kişileştirebiliyor.

Stres takip özelliğine de sahip olan cihaz da nabız takip sistemi bulunuyor. Cihaz, herhangi bir sağlık durumunda kullanıcılarını sesli veya titreşimli olarak uyarabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan bu cihaz, IP68 sertifikası ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

7 – TCL MT40SX

Fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları son derece mutlu eden akıllı saat TCL MT40SX özellikleri ile dikkat çekiyor. Yetişkinlere özel olarak tasarlanan cihaz, 4,5G bağlantı desteğine sahip. Oldukça sade bir arayüze sahip olan cihaz da özel S.O.S sistem de bulunuyor. Kullanıcılar söz konusu sistem sayesinde sevdiklerine acil durum mesajlarını son derece kolay bir şekilde gönderebiliyor.

8 – Honor Magic Watch 2

Paslanmaz çelikten özel olarak üretilen akıllı saat Honor Magic Watch 2, en iyi akıllı saatler listemiz de yer alıyor. 7 Günlük kesintisiz pil ömrüne sahip olan cihaz da kişileştirilmiş saat kadranları da bulunuyor.

Hedefe dayalı 15 farklı fitness modu ile birlikte piyasaya çıkan cihaz, aynı zamanda kanda bulunan oksijen miktarını da son derece kolay ve akıcı bir şekilde ölçebiliyor. Spor tutkunları için oldukça ideal olan bu cihaz da ayrıca çift uydu konumlandırma sistemi de bulunuyor.

9 –  Huawei Watch GT SPORT Fortuna

Son derece ekonomik bir akıllı saat olan Huawei Watch GT Sport Fortuna, oldukça zarif tasarımı ve etkileyici özellikleri ile dikkat çekiyor. 1,39 İnç büyüklüğünde oval bir ekrana sahip olan yeni cihaz, darbelere karşı son derece dayanıklı. İki haftalık kesintisiz pil ömrüne sahip olan klasik akıllı saatte aynı zamanda TruSeen 3.0 nabız takip sistemi bulunuyor. Farklı egzersiz modlarına sahip olan cihaz, 3 farklı uydu takip sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına geliyor.

10 – En İyi Akıllı Saatler : Realme RMA161

En iyi akıllı saatler listemizde yer alan Realme RMA161 etkileyici özellikleri ve uygun fiyatlı yapısıyla son derece dikkat çekiyor. 1.4 İnç büyüklüğünde oldukça şık bir ekrana sahip olan cihaz, her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklı.

Tıpkı diğer akıllı saatlerde olduğu gibi kandaki oksijen miktarını kolaylıkla ölçebilen cihaz da gerçek zamanlı nabız monitörü de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu özellikler sayesinde nabızlarını an ve an akıllı saatlerinden takip edebiliyor.

Önerilen yazı: Oyun Telefonu Nasıl Olmalıdır 2022

Kategoriler Genel