Gelişim Üniversitesi Yüz Yüze Eğitim Duyurusu

Binlerce üniversite öğrencisinin merakla beklediği Gelişim Üniversitesi yüz yüze eğitim açıklaması yayımlandı. Son zamanlarda sıkça gündeme gelen ancak resmi bir açıklama bulunmayan konuda kafa karışıklığı epeyce fazla idi. Aylardır öğrencilerin Gelişim Üniversitesi yüz yüze eğitim duyurusu için merakla beklediği karar bu içerikte.

Tüm dünyada Covid-19 salgınının baş göstermesi ile birlikte 2020 yılının Bahar döneminde tüm üniversiteler uzaktan eğitime geçmiş; virüs tedbirlerinden ötürü yüz yüze eğitim 3 dönem boyunca yapılamadı. Ancak son gelişmeler sonrası Covid-19 aşısı bulundu ve ülkemizde de milyonlarca kişiye ulaştırıldı. Pek çok öğrenci ve akademisyen uzaktan eğitim modelinin verimli olmadığını; yüz yüze eğitimin hem sosyokültürel açıdan hem de akademik açıdan daha başarılı olduğunu savundu.

Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin merakla beklediği Gelişim Üniversitesi yüz yüze eğitim açıklaması yayınlandı.

 

Gelişim Üniversitesi Yüz Yüze Eğitim Duyurusu

Gelişim Ünivertesi tarafından yapılan açıklamaya ve yayımlanan akademik takvime göre yüz yüze eğitim modeli ile birlikte 27 Eylül 2021 tarihinde öğrenciler kampüslerde öğrenim görecekler.

Gelişim Üniversitesi Hangi Bölümler Yüz Yüze

Gelişim Üniversitesi öğrencileri için hangi bölümlerin yüz yüze eğitim göreceği konusunda herhangi bir netlik söz konusu değil. Hibrit sistem yani teorik ve ortak derslerin uzaktan, uygulamalı ve spesifik teorik derslerin yüz yüze olacağı tahmin ediliyor.

Gelişim Üniversitesi Ne Zaman Açılıyor 2021

Gelişim Üniversitesi’nin yayımladığı akademik takvime göre ön lisans ve lisans düzeyinde eğitim gören öğrenciler için eğitim 27 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayacak. 2021 yılı güz dönemi 31 Aralık 2021 olarak belirlendi.

Nasıl aradılar?: istanbul üniversitesi pcr testi zorunlu mu, istanbul üniversitesi aşı olmayanlar uzaktan eğitim, istanbul üniversitesi sınavlar yüzyüze

Yorum yapın