Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları

Sıfır araç almak isteyenler için peşinatsız sifir araba kampanyaları 2020 güncel fiyatları, ödeme koşulları, modeller göre yapılan indirimleri burada kaleme aldık. Peşinatsız sıfır araç kampanyaları hakkında daha fazla detay için yazımızı okumaya devam ediniz. Araba almak istiyorsanız her marka ve model için fiyat araştırması yapmanız gerekmektedir. Örneğin, en fazla satılan marka olarak Wolksvagen Golf modeli Türkiye’de bazı bayilerde diğer bayilere göre %5 daha indirimli ve ucuz satılmaktadır. Bu gibi peşinatsız 0 araba kampanyalarını ve avantajlarını oturduğunuz yerden okuyarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve en uygun sıfır araçların nerede satıldığını bulabilirsiniz. Siz de sadece sıfır araba almadan önce en uygun fiyat teklifi için bayileri yine arayabilir ve size sunulan fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

2020 Yılı Taksitli Araba Kampanyaları (GÜNCEL)

İkinci el ile uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey en ucuz ve uygun kampanya yapan bir bayiden sıfır araç almaktır. Araç alırken fiyatları etkileyen en önemli unsur ise peşinat olarak ne kadar vereceğiniz ve daha sonra kalan ana parayı nasıl taksitlendireceğinizdir. Çünkü, peşinatsız sıfır faizli araba satan bayiler 2020 yılı itibari ile kendi bünyelerinde ya da bankalar ile anlaşmalı olarak sundukları araç kredilerinin masraflarını ona göre hesaplamaktadır. Bu maliyetleri azalmak isteyenler ilk başta peşinat oranını arttırmak ve giderleri azalmak istemektedirler.

Ama peşinatım yok sıfır araç almak istiyorum diyorsanız bunun için de birçok marka yeni uygulamalara giderek müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu markalar; Renault, Mercedes, Opel, Wolksvagen, Audi, BMW, Fiat, Citroen, Pegaut, Seat, Ford, Hundai, Honda, Kıa… ve daha birçok marka sıfır araba kampanyası yaparak satışlarını arttırmak istemektedir. Siz de bu kampanyalarda birine başvuru yaparak hiç peşinatsız sifir araç kampanyasına dahil olabilirsiniz. 2020 taksitli araba kampanyası olarak en çok müşteri çeken marka şu anda dacia olmuş ve özellikle dacianın 4X4 araçları müthiş bir satış potansiyeli yakalamıştır. Dacia duster bu araçların başında gelmektedir. Ve 48 ay taksitle satılan araçlar grubunda yer almaktadır.

peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2020

Sıfır Faizli Peşinatsız Sıfır Araba Alınır Mı?

Daha önceki yıllarda pek olmasa da artık birçok bayi sıfır peşinat ve özellikle sıfır faizli araç kampanyası yapmaktadır. Eskiyi getir yeniyi götür sloganı ile eski araçlarınız peşinat yerine sayılmaktadır. Hatta bazı firmalar şu aralar eski aracınızı almadan da size peşinat olmadan araba, otomobil satışı yapmaktadır. Değişik ilanlar veren markalar araç satış hedeflerine ulaşmak için bu projelere ağırlık verdiler. Özellikle 2020 yılı gelmeden 2019 model tüm araçların bitirilmesi amacı ile aralık ayında en büyük kampanyalar yapılmaktadır. Buna rağmen 2020 ocak, şubat aylarında eski model sıfır araç kaldıysa bu araçlar peşinatsız taksitle satışı yapılarak elden çıkarılmaktadır.