PVC Trend Modeller

PVC Trend Modeller PVC’lerin 20.YY sonrasında hayatımıza girmiş olduğunu biliyoruz. Konfor ve temizlik bakımından halk arasında beğenilen ve tercih edilen ürünlerdir. Bugün ahşap ve alüminyum modellere göre çok daha fazla avantaj sağladığını biliyoruz. Günümüzde PVC modelleri sürekli yenilenerek insanların beğenisine sunuluyor. Pek çok marka da kendi içerisinde bu modelleri farklı renklerle birlikte destekliyor. İhtiyacınız olan PVC modelleri ile ilgili sitemizde gerekli olan her türlü bilgi size tüm detaylarıyla sunulmaktadır. 1memur.com PVC ile ilgili bilgileri okuyucularına geniş yelpazede analiz ederek sunar.

PVC Modelleri

Türkiye’de PVC sistemleri pencerelerin yaklaşık olarak % 80’lik bölümünü oluşturuyor. Dolayısıyla burada ciddi bir Pazar büyüklüğü olduğunu da görmek mümkündür. PVC sistemlerine genel olarak baktığımız zaman ahşap ve alüminyuma göre çok daha düşük maliyette olduğunu söyleyebiliriz. bunun yanı sıra onlar gibi bakım gerektirmediği içinde ekstra bir masraf açmayacaktır. Bir PVC’nin ömrünün yapının ömrüyle denk olduğu ise kullanım süresinin uzunluğuna dikkat çekmiştir. Yani ortalama bir ömür süresi verecek olursak 60–70 yıl kadar PVC’den istediğiniz randımanı alabilmek mümkündür.

Ahşap ve alüminyum malzemelere baktığımız zaman bir çizilme durumu oluştuğunda görünüm olarak bozulmasına neden olmaktadır. Bunun içinde yapılarda PVC Trend Modeller çok fazla tercih edilmektedir.

Pvc Ürünleri

PVC Trend Modeller PVC modellerinin farklılık gösterdiğini söyledik. Ancak burada önemli faktörlerden bir tanesi de enerji kullanımında ısı farkıdır. Yani PVC dışarıdan içeriye içeriden de dışarıya hava geçişini önemli ölçüde engeller. Yapılara baktığımız zaman %40’lık bir ısı kaybına dış duvarlar,%30 pencereler,%17’Lik bölüm ise balkon kapılarının neden olduğu bilinir. Bu alanlar kaliteli PVC ürünleri ile kapatıldığında ısı tasarrufunun kendisini ortaya çıkardığını görebiliriz.

Hepimiz ev ya da ofisimizde kullandığımız PVC kapı ve pencerelerin kaliteli olmasını isteriz. Kalite malzemenin daha uzun süreli kullanımını sağlar ekstra bakım sürecini uzatır. Bunun içinde PVC her zaman akıllı ve ekonomik bir tercih olacaktır. Pvc modelleri ve fiyatları biraz araştırma yapılarak uygun fiyata alınabilir. Her firma kendi ürününün kalitesine göre fiyat listesi çıkarır dolayısı ile fiyatlar değişkendir. PVC ısının yanı sıra aynı zamanda farklı modellerle birlikte yapılara estetik görünümde kazandırmıştır.

Bu yazımız ilginizi çekebilir. Akustik PVC Zemin Kaplama 

Yorum yapın